Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért hazudnak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért hazudnak még saját maguknak is?

Figyelt kérdés

Annyiszor hallottam már ezt, hogy ők átlagos lányt keresnek, nem kell semmi extra, csak ne legyen kövér, ehhez képest soha nem ezt tapasztalom.

Volt az iskolánkban egy suli szépe szavazás, és nevezhettek lányok, akik raktak fel magukról 2-3 képet facebookra, és a szavazás egyértelmű volt. Volt 1-2 olyan lány, akik kicsit csúnyácskák, de azért csinosak, egyszerűbb ruhák, frizura, ők kaptak kb. 10-20 lájkot, és voltak olyanok, akik gyönyörűek, tökéletes alakjuk van, szexin öltözködnek, erősebb smink, ők meg kaptak 300-400 lájkot...


Most komolyan srácok, minek álszenteskedni? :D Én ezt úgy nem bírom. Nektek is a jó csajok jönnek be, ahogyan a nőknek meg a jó pasik. Beismerhetné már végre sok ember.


2016. máj. 6. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Látom zabszem van a seggedben, amiért nem te kaptad a legtöbb szavazatot, persze gondolom most az jön, hogy nem is neveztél be meg miegymás. Savanyú a szőlő kistáska?

Bitch please...

2016. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én nem neveztem be, nem is akartam. :D
2016. máj. 7. 01:31
 13/13 anonim ***** válasza:
A faszbúk felmérés nem reprezentatív, ott csak a magadfajták ténykednek aktívan...
2016. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!