Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akik nagy lagzis esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nagy lagzis esküvőt szerveznek maguknak saját zsebből miért teszik?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti síkon mozog, érdekel mások véleménye.

És ne azokat vegyük akiknek a bank számlán állnak a milliók.

Az én véleményem az, hogy bizony saját zsebből 1,5-2 milliót nem fizetnék ki azért, hogy mások egyenek, igyanak.

Ennyi pénzből inkább elmennek egy egzotikus utazásra és ott tartanám meg magunk között a szertartást.

Ki hogy vélekedik erről?

Szép estét mindenkinek!


2015. ápr. 3. 19:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
A vendégek viszont nászajándékokat is küldenek. És valószínűleg vannak, akik felvágnának egy kicsit.
2015. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
gondolom akarnak egy nagy bulit. amugy 1,5 milla nem olyan sok pénz, főleg ha vannak kb 100-an. az reális ár érte.
2015. ápr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Az esküvő ára általában visszajön, ha nem is teljesen, az meg nem egy olyan nagy összeg, amit ne érne meg egy ilyen nap :)

Azért nem tök ingyen etetik-itatjáka vendégeket, mifelénk már 40-50 ezer alatt nem megy el egy pár, abból bőven kijön az én etetétesem-itatásom.

2015. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Na igen. De a pénzt is az ifjú pár fizeti ki.

Garancia arra pedig nincs, hogy a menyasszony táncbol vissza jön.

2015. ápr. 3. 20:00
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

tesom eskuvoje Olaszban volt a csaladdal ( ferj felol voltak a legtobben,feleseg reszerol csak en anyu unokatesok szoval 7-en mint a gonoszok :D )

Atszamitva ft-ba 2M volt az eskuvo.

2,1 M jott vissza belole :D bar ott nem szokas a menyasszony tanc de tesom akart :) sokszor vissza jon az.

2015. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ez így pozitív dolog.

Én amikről eddig hallottam, ott mindig csak a fele vagy a töredéke jött vissza ennek a kiadott pénznek :)

2015. ápr. 3. 20:03
 7/25 anonim ***** válasza:
96%
Ez értékrend kérdése. Mi ugyan nem tartottunk nagy lakodalmas, de nekünk egy jó lagzi, ahol osztozhatunk az örömünkben a szeretteinkkel értékesebb volt, mint egy egzotikus utazás. Utóbbi nekünk semmit nem jelentett volna.
2015. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%

rongyrázás, hogy beszéljenek az emberek arról, hogy mekkora felhajtás volt.

A pénz csak akkor jön vissza, ha a vendégek többsége jómódú. A többség nem szívesen ad egy vacsoráért annyit, amennyi 1 heti étkezése a családnak.

Az külön ciki, ha elvárják, hogy vendég annyi pénzt adjon, amennyibe a vendéglátása került.

De ha visszajön is a pénz, akkor tulajdonképpen az ifjú pár nem kapott nászajándékot, csak a költségei térültek meg. Így viszont nem sok értelme van a nagylakodalomnak.

2015. ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Én is biztos nagy lagzit szeretnék majd. Ez egy olyan esemény, amit szeretnék megosztani a családommal, barátaimmal, és meg szeretném velük egy jó nagy bulival ünnepelni, megadni a módját.
2015. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk mert megtehetik.

Egyébként én pedig nyaralásra sajnálnék ennyit kiadni, az esküvőt legalább megoszthatom a családdal és együtt érezzük jól magunkat.

2015. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!