Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hangoztatják azt a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangoztatják azt a nők, hogy a férfiakból kiveszett a férfiasság, miközben az egészet saját maguknak köszönhetik?

Figyelt kérdés

Nem veszett ki egyáltalán, csak egyszerűen ők nem hagyják érvényesülni a férfiakat, és utána előszeretettel hangoztatják, hogy már nincsennek igazi férfiak.


Csak a saját tapasztalataim alapján beszélek. Nem szoktam azonnal elhívni senkit sem randizni, hanem mindig alszok rá párat, de utána viszont elhívom a lányt. Mostanában ez nem történt meg egyszer sem, mert már aznap a lányok hívtak el kb. A legutóbb már mondtam is, hogy jobb a férfi szerepeket a férfiakra hagyni. Igazából idegesít már néha, ez a mentalitás, hogy "mindent, most, azonnal, én irányítok".


Csak nem értem minek ez. Meg akkor utána minek panaszkodni. Meg amúgy így el van rontva az egész szerintem, ezzel a sürgetéssel, meg felcserélt szerepekkel.



2014. ápr. 29. 17:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Természetesen van olyan, hogy a fiú nem mer odamenni, vagy nem mer lépni, de most nem ezekre az esetekre gondoltam.
2014. ápr. 29. 17:17
 2/12 anonim ***** válasza:

A ferfi elferfiatlanodasa, ellovagtalanodasa egy kicsit mas... ez inkabb azl amikor a no turelmetlen es fel, hogy elveszti a lehetoseget es inkabb kezdemenyez


persze az elferfiatlanodas is jelen van, amikor a frrfiak lustak es mar nem szeretik torni magukat a nok kegyeiert, inkabb egy olyan not keresnek akinel nem kell torni magunkat, hogy megkapjuk.... ez a jokre ugy hat, hogy egyre adjak lejjebb a szinvonalat, egyre kevesbe varjak el, hogy a ferfiak torjek magukat, es emiatt ok is egyre kevesbemertekesek, csokken az onertekelesuk, es nem utolso sorban kevesbe noiesek

ha ezt osszerakjuk, akkkr az jon ki, hogy a no ha meglat egy pasit, aki ugyan nem lovag, de legalabb nem paraszt, akkor inkabb o tori magat, hogy megszerezhesse maganak... mert arra mar nem szamihat, hogy majd egy lovag kuzdeni fog erte


tehat nem mondhato, hogy az elferfiatlanodas egyertelmuen a nok hibaja... bar a ferfi akkor kenyelmesedett el, mikor rajott, hogy a no fogja torni magat, ha o nem tori... es ezt a nok hagytak..

de nem hibaztathatod a masikat, vagy az egyiket.... kozosen hibaztak, es kozosen kell vallaljak a kovetkezmenyeket!

Ezvan.... orulj neki inkabb, hogy randizhatsz:D vagy mondd a csajnak, hogy "nyugi kisanyam, majd en elhivlak, ha el akarlak.. majd holnap, de addig nyugi"


ezt nem en talaltam ki


az elgepelesert es elragozasert bocsi

2014. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Jobb lesz, ha megszokod, hogy a nők irányítják a világot. A férfiaknak csak melózniuk kell, és leadni a fizetést, és viselni a nők hibás döntéseinek a következményeit. Ja és bocsánatot kérni miatta. Persze mindezt mosolyogva, szerelmesen, odaadóan. Ez van.
2014. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Neked az a problémád hogy meghallgatod a nőket, ráadásul ezt még értelmezni is próbálod. Feltételezem még kölyök gepárd vagy, ők állnak igy a dolgokhoz.

Elöbb-utóbb rá fogsz jönni amire idővel minden férfi rájön, hisz ez a férfivá válás kikerülhetetlen része hogy mikor a nő elkezd beszélni akkor le kell menni alfába.

Egyik füleden be, másikon ki és közben bólogatsz, a nőnek ennyi bőven elég.

Ha nem tudsz lemenni alfába akkor csinálhatsz olyat is hogy teszel be egy fülhallgatót mig hadovál és zenét hallgatsz, csak annyi hogy olyan füles legyen amit nem vesz észre.

2014. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Jezusom, 3as, te hol elsz? Papucsorszagban?

a nok tobbsegeepekedve varja, hogy a mellettuk levo ferfinak vegre legyen egy onallo gondolata, tudjon esszeru vitaervekkel szembeszallni veluk, neadjisten, hatarozott legyen es megmondja mi legyen... de csak a te fajtaddal talalkoznak...

2014. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok férfi pont ezt várja el egy nőtől: legyen ő a határozottabb, a kezdeményezőbb, az irányító, tegye meg ő a kezdő lépést, kezdjen ő udvarolni, stb. Nem sok manapság az olyan férfi, aki szívesen felvállalja a férfiszerepet.
2014. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha valaki tudja, mit akar és tesz is érte.
2014. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Szerelem, szex kategória itt lassan a Szomorú szüzek kategóriája lesz...
2014. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

#5 Te nem vetted, észre, hogy papucsországban élünk!

Akárhova mész mindenhol nőkkel találkozol, és a kezükbe adott hatalom miatt nem is tudsz velük mit kezdeni. Ha megnézed a reklámokat, abban is (mint az életben) az okos nők oktatják ki az ostoba papucsférjeiket. És egy-két "színész" ehhez még asszisztál is. Arról nem is beszélve, ha látsz egy egy esti "műsort" az is a balf**sz férfiakról szól, bátorítva ezzel a tvn lógó, unatkozó, háziasszonyokat. (pl.: csóró lali, stb...) Az ismeretségi körömben csak papucsok vannak, akik el sem hiszik, ha azt mondom, hogy én nem vagyok az, számukra ez elképzelhetetlen. Az utolsó FÉRFI akit ismertem az öregapám volt. Csak morcosan kellett néznie, és még a légy is elcsendesedett körülötte. Ha hangosan szólsz egy nőhöz, feljelent, és rád rothad a műanyag lakat, mert erőszakos vagy. Persze, ha az asszonyka éjjel álmában, megöli a férjét az jogos, mert biztos, hogy erőszakos volt vele... Ha hoz egy hibás döntést, akkor te vagy a rossz, és neked kell rendbe hoznod, és még örülhetsz, ha nem csuknak le miatta. Hivatalos papírokon a gyerekeidnek maximum a "gondviselője" vagy (semmiképpen sem az apja), és nincs beleszólásod semmibe, csak az anyjának. De ha nem tanul a gyerek, akkor erőszakos az apuka.....

Tudod az én feleségemmel, még veszekedni sem lehet, mert egyszerűen nem válaszol a kérdésekre, de ha mégis, akkor azt mondja nem tudom, vagy jó ez így....

Szóval jobb lenne, ha több lenne a "fajtámból", és akkor nekem sem kéne tehetetlenül néznem, amit művelnek velünk...

Együtt mentünk a háziorvoshoz egyszer (soha többé), és én mentem be először, elsőként, leültem a vizsgálószékre. Gondolhatod, hogy szóvá tette, hiszen nő ő is. Felületesen nézett meg, gyógyszert sem adott, hiába kértem. Mindkettőnknek tüdőgyulladása volt, csak nekem lábon kellett kihordanom, gyógyszer nélkül.

Nem méregből írtam, csak haragszom a "férfitársaimra", hogy így átadták az irányítást, és nyalják a s** az emancipációnak. Tudod közel 40 éves fejjel, nősen, gyerekekkel, sok mindent átéltem már. És hidd el papucsországban élünk.

2014. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

Én azt vettem észre, hogy iszonyúan kevés az igazi férfi. Az aki úgy viselkedik. Nem ordítozással, megfélemlítéssel akar hatalmat szerezni.


"Csak a saját tapasztalataim alapján beszélek. Nem szoktam azonnal elhívni senkit sem randizni, hanem mindig alszok rá párat, de utána viszont elhívom a lányt. Mostanában ez nem történt meg egyszer sem, mert már aznap a lányok hívtak el"


Azért hívnak el, mert nem normálisak... Amúgy azt hiszik hogy csak hülyíted őket, döntésképtelen vagy, mert nem hívod el őket csak pár nap után. Ez határozatlanságot tükröz. Vagy azt gondolják hogy nyámnyila vagy, ha ennyit kell várniuk. Így ők hívnak el.


Amúgy pl én nem foglalkoztam ilyenekkel mint te. pl ha volt 1 randi, és utána 1 napig nem keresett, mert ő kivár ennyit vagy annyit, engem már nem érdekelt. Várassa a nénikékét...

2014. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!