Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életben is ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben is ennyire nem tudják elfogadni a hibákat a nők vagy csak a gyakorin nagy a szájuk névtelenül?

Figyelt kérdés
Ha határozatlan vagy nem kellesz ha nem Vagy elég helyes jön a leszólás ha anyukáddal élsz 30 évesen jön a szidás milyen önállótlan stb.
2016. máj. 8. 11:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom, de mindjárt jön a galamb sándor és igazat ad neked, és utána együtt gyűlölködhettek, hogy milyen szemetek a nők :) biztos unalmas lehet az életetek, hogy ez a legnagyobb szórakozásotok
2016. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Az életben az ilyen srácokon átnéznek a nők, tapasztalat sajnos.
2016. máj. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
A nők ilyenek az életben is. Egy kicsit sem torzít a GyK ebben.
2016. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Egy önállótlan csúnya pasi mégis kinek kell?
2016. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Engem konkrétan 24 éves létemre gyerekként kezelnek a nők, némelyik ki is mondja, hogy gyerek vagyok a szemében, abszolút nem férfi vagyok a szemében...
2016. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

El vagy te tévedve. Az önállótlanság és ha csúnya valaki miért kéne pozitívan értékelni?

Bocs ha nem jövök össze mindenkivel jótékonysági alapon. Hovatovább én gonosz nem istápolok minden pasit aki nem jön be.

Ez neked a nagy száj? Hol élsz?

Amúgy én 24 éves korom óta nem élek otthon fenn tudtam tartani albérletet később saját tuajdonú lakást, kocsit és még karrierben os haladok. Szóval, miért is vegyek a nyakamba egy gyereket (ha azért van szülőknél mert önállóan nem tzd megélni meg mert kényelmes a mamahotel az bizony gyerek).

2016. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%

En sem ertem, hogy miert kene osszejonnom egy emberrel aki meg a szuleivel el, mikozben nekem sajat egzisztenciam van. Szeretek felnezni egy ferfire, namost ha az illeto totalisan onallotlan, akkor megis hogy nezzek fel ra?Majd ha felno es kepes ellatni magat akkor beszelgetunk rola.


A hatarozatlansagol annyit, hogy nincs kedvem egy etteremben 1 oran keresztul arra varni, h o eldontse hogy mit szeretne enni, amig kitalalja hogy hova megyunk es ezek csak a kis dolgok. A nagy dolgokban, tehat letfontossagu kerdesekben is ott fog napokig dilemmazni, hogy hogyan oldjon meg dolgokat es a vegen nekem kene helyette megoldani?


Mikozben o a ferfi, es szeretem a klasszikus szerepeket, tehat egyutt hozzunk donteseket, de ne lamentaljunk mar hetekig, es a vegen benyogi, hogy "dontsd el te". Ezek alap dolgok egy kapcsolatban, de nyugi mert kismillio no van akinek ez bejon, aki ezt keresi oket hivjatok hazi sarkanynak control freak-nek.


Szoval a remeny hal meg utoljara, leven mindenki kell valakinek, csak valaki hasonszoszut kell keresni azaz egy csajt aki a szuleivel el, onallotlan. Nem nehez talalni.

2016. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
semennyire! bezzeg a nő hibáit el kell fogadjuk mi férfiak
2016. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
Hát én nem vagyok éppen valami tökéletes férfi, de azért vannak jó tulajdonságaim is, a személyiségem elég összetett, de inkább rossz, mint jó... Vannak nők ,akik elfogadnak ilyennek, és olyanok is ,akik nem. Akiknek tényleg számítok, azok a hibáimmal együtt is kedvelnek, akiknek meg nem, azok mindig találnak bennem valami kivetnivalót, ha már elvárják, hogy változzak meg, az már régen rossz, az ilyeneknek bármit csinálhatok , a fejem tetejére is állhatok ,sosem fognak igazán szeretni, ezt tapasztalatból tudom. A személyiségemen senki kedvéért nem fogok változtatni, mert akinek így nem vagyok jó, az nem engem akar, hanem valami hamis képet, ha valakinek nem tetszem így, akkor így jártam, hidegen hagy, leszarom, nincs szükségem ilyen emberek társaságára. Ettől függetlenül persze képes vagyok a változásra, formálom, fejlesztem a személyiségem, de ezt kizárólag saját magam miatt teszem.
2016. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

Ha férfi vagy, akkor jogod van nőies nőt választani. (kedves, támogató, gyengéd, gondoskodó, nem hisztiző, kompromisszumkész, házias, szerény, szép)

Ha nő vagy jogod van férfias férfit választani. (céltudatos, határozott, ambíciózus, életrevaló, okos, találékony)


Az ideális kapcsolatban a férfi jobban szereti a nőt, de a nő jobban tiszteli a férfit.

2016. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!