Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érzem magam jól ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem magam jól ha csúnyább pasiként csinos nő lenne mellettem?

Figyelt kérdés

Csúnyább pasi vagyok és talán emiatt menekülök a jó nők elől nem érzem magam jól mellette.

Volt már rá példa hogy nálam jóval szebb nő akart tőlem valamit de én visszautasítottam mert nem éreztem jól magam úgy hogy ő jóval szebb nálam. Normális dolog ez?


2016. máj. 8. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak nem vagy tisztaban a kulsoddel?szerintem nem veletlenul kezdenek veled "jó nők" :₩
2016. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy nem is vagy csúnya, csak te érzed magad annak? Szerintem itt szimplán az önbizalomhiányról van szó. Gondold át, hogy mi az, ami miatt nem érzed magad jól, és próbáld meg "kijavítani". Ha ezt megteszed, szerintem minden rendben lesz. :)
2016. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Többen mondták hogy csúnya vagyok ha gondoljátok küldök képet.
2016. máj. 8. 13:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Kuldj légyszi :)

1. voltam

2016. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kuldhetsz nekem is, bar tuti, hogy nem vagy csunya csak azt hiszed
2016. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát erre én is kíváncsi vagyok.

Ha jó nők környékeznek meg, és nem a pénzed miatt, akkor nem lehet vészes a helyzet.

2016. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd írjátok meg, hogy csúnya-e.
2016. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én bármilyen nővel szívesen ellennék, vagy legalább esélyt adnék az ismerkedésre. Sajnálatos módon ez fordítva még sosem jött össze. Eddig még egy lány sem fogadta jól a közeledésemet. Hiába próbálkozom, a külsőm teljesen ellehetetleníti még azt is, hogy valaha randira menjek egy lánnyal. Mert én tényleg nagyon ronda vagyok. Nem önbizalomhiányból írom.
2016. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem is vagy csúnya a kép alapján.
2016. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Küld a képet :)
2016. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!