Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele, hogy nem lehetünk együtt, anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 34 éves. Egy nálam tíz évvel fiatalabb srác feltűnően érdeklődik irántam.


Annyira aranyos és helyes, figyelmes. Nem tudom letagadni, hogy mennyire jól esik a figyelmessége, kedvessége. Elhitette velem, hogy ismét vonzó nő vagyok, annak ellenére, hogy a férjemmel már takaréklángon üzemel a kapcsolatunk. Teljesen rideg velem szemben, soha, semmilyen formáját nem kapom a kedvességnek.


Nem akarok képmutató lenni, mert nagyon jót tesz az önbecsülésemnek, de nem lehetünk együtt. Legutóbb elhívott vacsorázni, bár akkor sikerült kibúvót találnom.


Egyszerűen nem lehetünk együtt, mert a jövőre vonatkozóan teljesen másak a prioritásaink. Vágyom rá, de tudom, hogy ez helytelen. A korkülönbség is hatalmas , van egy gyerekem és a férjem sem csalnám meg.


Szerintetek hogy volna a legkorrektebb?



2016. máj. 8. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a srác tényleg olyan rendes és értelmes akkor ezt magától is tudnia kell.
2016. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki egyszerűen az igazat röviden és tömören.

A férjeddel se ártana végre kommunikálni ha problémád van és helyretenni a kapcsolatotokat. Ha meg nem megy akkor váljatok el.


Egyébként gáz ha már saját magadat se tartod vonzónak és azt írod hogy ez a srác meg elhitette veled ismét. Miért nem tartod magad vonzónak? Akarsz ezen változtatni?

2016. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A férjed jól alátehetett az önbecsülésednek. Nem beszélgettek ti a problémákról? A férjed belekényelmesedett a kapcsolatba, és csak elvagytok?

Egy kapcsolatban kell a kommunikáció és ápolni a kapcsolatot.

2016. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

26 vagyok, de később, 34 évesen nem maradnék meg ilyen férj mellett, akkor se, ha hasonló a prioritásunk. Mindenképp kész helyzet elé állítanám, még fiatal vagy, ha nem változik a viselkedése, én tuti menekülnék/válnék, előtted az egész élet, hogy találj a prioritásodnak jobbat/jót. A sráccal az a korrekt, ha az elején

tisztázod, hogy nincs jövőtök.

2016. máj. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!