Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek ismerkedéskor mennyire zavaró, ha mondjuk egy 22-26 éves nő az Anyukájával él együtt?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, de a közeljövőben nem fog változni ez a helyzet. Szép a lakásunk, nem béreljük, hanem saját. A fővárosban lakunk, itt csak egy szobát tudnék bérelni, de nem szívesen laknék idegenekkel...

Közeli barátnővel mennék, de ők is a szüleikkel laknak, vagy pedig vidéken.



2016. ápr. 6. 09:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy bárkinek is zavaró lenne. Nem srác vagy, így kicsit más a mérce.
2016. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
1. Miért lenne baj a fiú lenne? Ugyanolyan. Mitől lenne más ha férfi lenne az illető?
2016. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Biztosan kevésbé, mint fordított esetben.
2016. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Egy darabig nem zavart. De mikor két percre nem lehet kettesben lenni, mert az irigy fap1na muterja kopog az ajtón, és mondva csinált indokkal átcaplatott köztünk, azt még lehet unni. Mindig meg kellett várni, hogy elaludjon, kb. éjfélig ültünk a nappaliban. Reggel meg korán kelnek, mert ezt is meg kell csinálni, azt is...

Mintha cserébe meg kéne csinálni mindent a ház körül, ha a lányát akarom ... megismerni. ;)

Elegem is lett pár hónap alatt.

2016. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 datass ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar,nem ezen fog múlni bármi is.


30/F

2016. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én úgy vagyok vele addig ameddig nincs párom akivel össze tudnék költözni felesleges külön lakást fenntartani. Persze kivétel ez alól ha valaki elköltözik munka vagy az egyetem miatt. De mint te írtad a fővárosban laksz így totál felesleges külön lakást bérelned. Legalábbis szerintem.
2016. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem alap elvárás a részedről, hogy a pasinak saját lakása legyen, és nem függsz az anyukádtól mindenben, akkor nem zavar. Fordított esetben igen.
2016. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Teljesen oké.
2016. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért ha az anyuka (értsd: anyósjelölt) egy kötekedő, egész nap a száját jártató, rosszindulatú némber, akkor megfontolandó a látogatásaim gyakorisága. Hátránynak nem hátrány ugyan, legfeljebb akkor az albérletemben tartózkodunk sűrűbben, ha a lánynak is megfelelő így.
2016. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mint szinte minden, ez is csupán egyirányú elvárás a férfiak felé. A srácok pont nem ez alapján fognak választani vagy nem választani, ez is egy női elvárás a sok közül.
2016. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!