Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfogtam az isten lábát?

Figyelt kérdés

Egy pocakos átlagos férfi vagyok, aki sajnos anyagi helyzet miatt anyukámmal élek 30 évesen.

Montanába nagyon sok ilyen kérdést tapasztalok, hogy a nők ezt mennyire nem szeretik.

Én fél éve interneten megismerkedtem egy állítólag nagyon szép csinos lánnyal (nekem természetesen gyönyörű) Teljesen véletlenül egy fórumon ismerkedtünk meg. Nagyon kedves aranyos volt, aztán eljött az első randi és végén egy csók is volt. Nagyon megszeretett és úgy érzem teljesen elfogadta azt hogy nem vagyok helyes, nem vagyok önálló, és szegény vagyok.

Mindenki azt mondta hogy ilyen nő manapság nincs még egy és szinte lehetetlen és hogy megfogtam az isten lábát. Valóban borzasztó lenne manapság egy ilyen elfogadó típusú érzelmes nő?


2016. máj. 9. 09:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Valóban borzasztó RITKA lenne manapság egy ilyen elfogadó típusú érzelmes nő?
2016. máj. 9. 09:08
 2/16 anonim ***** válasza:
egy randi után már így megszeretted?
2016. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
amíg nem talál jobbat, addig jó a szamár is.
2016. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Ez most álmodtad? Csak mert semmi folytatást nem írtál. Egy randi és?
2016. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Bocsi ha félreérthető voltam fél éve együtt vagyunk
2016. máj. 9. 09:45
 6/16 A kérdező kommentje:

"amíg nem talál jobbat, addig jó a szamár is."


Igen igen sajnos ez valóban a félelmem :(

2016. máj. 9. 09:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne szerethetne önmagadért? :)

És igen is, van olyan nő, aki nem fogja eladni magát egy havi szolibérletért, négy pár cipőért... Valószínűleg olyat lát benned, ami őt nagyon megfogta.

2016. máj. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Egy pocakos átlagos férfi vagyok, aki sajnos anyagi helyzet miatt anyukámmal élek 30 évesen."

Szóval te ennyi vagy? nincs benne semmi több esetleg amivel megfoghattad volna, a sokaknál hátrányos tulajdonságaid ellenére?


23F

2016. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez hülyeség ... én is ilyen vagyok (nő), a barátom is "szegény" de emberileg és érzelmileg annyit kapok tőle hogy nem érdekel. Nekünk 2 éve tart töretlenül nagyon szeretjük egymást szóval kedves Kérdező ne parázz mert ha úgy érzed szeret akkor megbecsül!
2016. máj. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8. Hát valóban van egy stílusom állítólag nagyon humoros vagyok és intelligensnek tartanak.
2016. máj. 9. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!