Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg érdemes lenne ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg érdemes lenne ma kiadni Budapesten a lakásom a mai ismerkedési igények miatt?

Figyelt kérdés

Ma vagy az ötödik ilyen kérdést olvastam hogy a nőknek mennyire fontos hogy egy férfi egyedül lakjon és ne szülőkkel.

Én egy kis lakásba lakok és ezek alapján úgy látom érdemes kiadni a lakásomat és hazaköltözni anyámhoz, mert ma az a kelendő ha egy férfi külön lakik, mert így önállónak számít. Tényleg ennyi szingli pasi mellett érdemes akkor kiadni jó pénzért a lakásom?


2016. máj. 9. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Felesleges. Sajat csaladihaz kell nem, egy kis alberlet.
2016. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi van? Ezt csak én nem értem? Te most akkor férfi vagy vagy nő? Párkapcsolatot akarsz, és annak érdekében költöznél haza anyukához? Wtf??? Tényleg nem értem...
2016. máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
neem!! Csak látom mennyire ez kell, minden férfi ezekszerint albiba akar menni hogy kelendő legyen a nőknek. így akkor nagy a kereslet az albikra? érdemes kiadni, lesz rá jelentkező?
2016. máj. 9. 16:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval: mi bajod van, kérdező?
2016. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Pesti kiadó lakásra - ha nem a nyóckerben, hanem normális környéken van - mindig van jelentkező. Férfiak, nők, egyetemisták... stb. Ha kell a pénz, költözz haza és add ki, ha nem, és jobban érzed magad így, mint anyukádnál, akkor maradj.

De azért ilyen nyakatekerten kihozni, hogy bajod van azzal, hogy a nők olyan pasikat keresnek, akik nem az anyukájukkal laknak, elég vicces... :)

2016. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Micsoda egy hülye kérdés? Mintha egy 16 éves írta volna.
2016. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
érdemes. az albérletárak is folyamatosan mennek felfelé, szóval érdemes olyan szerződést kötni, ami követi a pesti albérlet átlagár menetét
2016. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Én egy kis lakásba lakok és ezek alapján úgy látom érdemes kiadni a lakásomat és hazaköltözni anyámhoz, mert ma az a kelendő ha egy férfi külön lakik, mert így önállónak számít."


Ezt jól megfogalmaztad. Tehát egyedül laksz és haza akarsz menni anyuhoz hogy aztán megint egyedül lakj ami kb lehetetlen mert anyud is ott lakik szóval wtf?

2016. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én korábban kiadtam volna már a helyedben, ha van rá kereslet, inkább anyuci kicsi fia lennék, havi 60ezer vagy egy nő? hát inkább keresek olyat, akit nem érdekel, h kivel lakom. :)
2016. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!