Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy lány már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lány már az ismerkedési fázisban kicsikét füllent, akkor az megbocsátható és érdemes tovább folytatni?

Figyelt kérdés

Legutolsó szilveszter óta ismerjük egymást, egy házibuliban találkoztunk, és már ott rokonszenvesek voltunk egymásnak. Azóta olyan, mintha már évek óta ismernénk egymást.


Az egyik ált. iskolás nagyon jó barátommal járt korábban évekkel ezelőtt, majd később a szakításuk után nekem sírta el a bánatát a srác. Tudni kell róla, hogy egy tisztességes, becsületes, korrekt, őszinte ember, nem is tudnám róla elképzelni, hogy hazudna. Még most is sok-sok év után megmaradt barátnak, minden hónapban írunk pár sort egymásnak, már pár éve kint él Angliában.


Szóval a "leendőmmel" pont a napokban tárgyaltuk ki jókedvűen az exeinket, és amikor ehhez a fiúhoz ért a históriában, kicsit ledöbbentem. Teljesen másképpen mesélte el a köztük történteket, mint ahogyan azt én "eredetileg" tudtam. Tudom nem szabad a múltat bolygatni, le kell zárni és kész, de nekem kicsit furcsa ez a pálfordulat, ami az életének ezt a szakaszát illeti. És miből jöttem rá, hogy füllentett? Abból, hogy amikor ehhez a ponthoz ért, szünetet tartott, nyelt egyet, picit remegett a hangja, majd egy kicsit ködös lett ez a része a történetnek ahogy mesélte. Furcsálltam. Sose csinált még ilyet. Elképzelhető, hogy nem beszélt a kapcsolatukról őszintén, azért viselkedett így? De ha nem mond igazat, akkor később mire számítsak? Ha nem bízik bennem, akkor én hogy bízzak benne? Szerintetek?


2014. márc. 8. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Réczletekre kiváncsi lennék.


Egyébként a nyelés, leállás, stb nem feltétlen a füllentést jelenti, lehet, hogy csak valamilyen szinten mély nyomott hagyott benne, és fájdalmas róla beszélni.

Magamból tudom, hogy - bár már azóta túlléptem a dolgon -

mai napig nehezen beszélek az egyik kapcsolatomról, mert

eléggé rossz élmények társulnak hozzá.

És igaz, a múltat maximum egyszer - a kapcsolat kezdetén -

lehet felhozni, utána le kell zárni, nem feszegetni, nem

beszélni róla, mert úgy a jelenlegi rovására megy (irnám

azt, hogy mehet, de többségében is...)

2014. márc. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*megy is
2014. márc. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a pálfordulat szó nem azt jelenti amien értelemben használod

miben hazudott? mindenki egyénileg látja a történéseket

2014. márc. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is 16év után jöttem rá, hogy hazudik az asszony. Tényleg rámegy a házasság!

Teszteld le, ha felmerül a gyanúja, hogy nem bízik benned, akkor kérdezz rá! Keress másikat, ha nem azt mondja, hogy a bizalomhoz idő kell.

2014. márc. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
miben hazudott az asszony?
2014. márc. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az exeiről.
2014. márc. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!