Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok mennyi idő után hagyjon békén valaki, mennyire kell/érdemes ezt megbeszélni?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedésnél, de személyes kapcsolatoknál, sőt sok éves barátságoknál is előfordul velem, hogy nők/lányok nem keresnek, nem válaszolnak. Van, hogy elfoglaltsággal indokolják, van hogy se indoklás, se válasz nincs.

Szerintetek érdemesebb elfogadni, hogy biztos nem érdeklem őket és mást keresni, vagy meddig érdemes próbálkozni, hogy hátha válaszol, hátha kiderül, hogy mi van? Érdemes ilyenkor elmondani, hogy én szívesen folytatnám, de úgy érzem, hogy ő nem, ezért én feladtam, vagy ez már hülyeség és ha a másik ennyire nem jelentkezik, akkor ennyi volt, kár tovább ragozni?



2016. máj. 9. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod fenntartani az érdeklődést magad iránt, azaz unalmas vagy egy idő után. Ha azt mondod, hogy szívesen folytatnád, akkor mit vársz? Azt mondja igen, oké, folytassuk ... és akkor mi van? Azzal eldőlt valami? Abban az esetben is, ha nem teszed magad érdekessé, el fog laposodni. Ha meg érdekes vagy és folytatni akarják veled, akkor nem fognak eltűnni maguktól, hanem lesz folytatás anélkül is, hogy kierőszakolnád, hogy kimondják.
2016. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%

1-esnek igaza van.

A nők úgy működnek, hogy egyszerűen elvárják, hogy tedd a dolgod és tartsd fenn az érdeklődését.

Azzal, hogy megkéred, hogy tartsátok a kapcsolatot még nem nyersz semmit.

A legjobb, ha jojóztatsz.

Egyszer ajnározd, utána hanyagold. Később poénkodj, légy laza, aztán ragaszkodó, féltékeny.

A nők számára az, amit mi stabilitásnak nevezünk, az az unalom.

Igen, némileg manipulatív és megjátszós, de hát ez egy ilyen háború ;)

2016. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van úgy, hogy az embernek tényleg elfoglaltabb időszaka van. Nekem olyan is volt, hogy annyira nem tudtam egy időben semmire koncentrálni, és közben el voltam havazva minden téren, hogy elkezdtem elhagyni dolgokat.


Különben meg ha valaki érdekes a másik számára, azzal nem hal el a beszélgetés.


Én pl. utálom, ha csak én irányítom a beszélgetést. Az elmúlt hetekben fent voltam egy oldalon, ahol lehet csevegni is emberekkel, meg társat keresni is, ha ahhoz van kedve. Pár alkalommal sikerült valódi beszélgetést folytatni 1-1 felhasználóval, de többnyire úgy éreztem magam, mint egy vizsgáztató tanár vizsgadrukkos diákokkal szóbelin. Akiből harapófogóval kell kihúzni egy beszélgetést, azt nem keresem. Függetlenül attól, hogy aktuálisan társat keresek-e vagy éppen csak csevegni szeretnék.

2016. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!