Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van valami baj?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok és még egyszer sem volt barátom, nem szoktak megszólítani sem. Mostanában vettem ezt észre és nem értem miért van ez.

Én tetszem magamnak és mivel általában az első benyomást a külső határozza meg, illetve a kisugárzás, fontosnak tartom, hogy elégedett legyek magammal.

Szerintem egészen szép vagyok, ez relatív tudom, de többen is mondták már.

Átlagos magas vagyok, szőke vállig érő hullámos hajam, barna szemem van. Nem vagyok vékony, itt-ott van rajtam plusz, de nekem így tetszik, hogy van csípőm, cicim.

Igényes vagyok magamra, figyelek arra, hogy jól nézzek ki, az alakomhoz illően öltözzek, stb.

Sajnos nem vagyok nagyon nyitott ember egyéb okokból. Ezért a fiú/férfi barátaim szokták mondani, hogy ha nem ismernének azt gondolnák, hogy megközelíthetetlen és magamnak való vagyok és emiatt "félnének" megszólítani. És egyáltalán nem ilyennek gondoltak mielőtt megismertek.

Pedig sokat mosolygok, nevetek,stb.

Még nem találkoztam össze olyan (nem-nős) férfival, aki tetszett volna (itt most nem csak a külső tulajdonságokra gondolok).

A velem egyidőssekkel nem jövök ki túl jól, nincs nagyon közös téma, ezért a barátaim is 30+osak. El szoktam járni otthonról, mindenféle helyekre, a színháztól a szórakozó helyekig mindenhová.

Velem lehet valami baj, hogy nem találtam még senki hozzám illőt? Ha igen, akkor adnátok tanácsot miben próbálják változtatni?


2016. máj. 10. 00:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

# 8

Nem mindenki bunkó, de te az vagy. Sőt, gusztustalan is, amikor először adod a jófiút, de ha valami nem úgy megy ahogy azt te szeretnéd, kibújik a szög a zsákból és előjön belőled az agresszív tahó.

Ég óvjon minden lányt aki először bedől a mézes-mázas modorodnak..

2016. máj. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De ha nem hagyod hogy megismernejek, most nem konkrétan én de neten bárki, akkor mit vársz hogy élőbe csakúgy az öledbe ugrik a herceg fehér lovon? Nekem se jó hogy itt kell ismerkednem, de mivel élőbe sok a dolgom, így itt próbálkozom, buliba csak kalandot lehet rengeteget próbálkoztam már ,netröl volt barátnőm...
2016. máj. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11, Értettem Mr Óvom a szegény ártatlan lányokat az ismerkedésre lehetőséget kínáló férfiaktól, mert persze ők ártatlan kis bárányok, akik semmi rosszat nem tesznek, és nem játszadoznak a fiukkal vagy egót növelnek...
2016. máj. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hagynám hogy megismerjenek, élőben. Sajnos itt nem működik a dolog, mert ha minden jól megy, akkor idővel találkozni szeretne az ember a másikkal és mindössze háromhavonta vagyok Magyarországon, az iskolám miatt,így nehezen megoldható.
2016. máj. 10. 01:51
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

13-as, ahogy elnézem nagyon frusztrált lettél, hogy nem akart veled ismerkedni a kérdező.

És milyen jól tette...

2016. máj. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

# 13

Mit bánom én, kivel ismerkedik.. Annyi biztos, hogy Te beteg vagy, ha egyből azt feltételezed mindenkiről, hogy "nem ártatlan, biztos valami rosszat tett, meg hogy játszadozik a fiúkkal"..

2016. máj. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj. Azok alapján amiket írtál vonzó nőnek tűnsz. De lehetséges, hogy a pasik nem mernek közeledni vagy nagyon elzárkózol a közeledés elől.


Én pl attól félnék, hogy egy ilyen lánynak vagy barátja van, vagy nem tetszem neki. Ha szépen mosolyogna rám, akkor meg arra gondolnék, hogy mivan, ha kiröhög... Nem veled van a baj, de elég nehéz manapság már kiigazodni ezen a világon :)


Van kedved beszélgetni velem? :)

2016. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!