Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok is úgy van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is úgy van, hogy mindig akkor talál meg valaki, amikor boldogok vagytok egyedül is?

Figyelt kérdés
Nálam mindig ez van. Ahogy elkezdem jól érezni magamat szingliként is, le vagyok foglalva, tutira randira hív valaki. Mi lehet ennek az oka?
2016. máj. 10. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem. 4 éve vagyok boldog egyedül, ez alatt nem próbálkozott senki, max rám írt és mikor megtudta, hogy nem vagyok milliomos akkor nem válaszolt.
2016. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

velem igen


nyilván egy erősebb boldogság sugárzik belőlünk, több az önbizalmunk, stb... és ez testbeszédünkön látszik-kisugárzás.


ez könnyebben kelt szimpátiát és vonzalmat másokban :)

2016. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, utoljára is már elfogadtam, hogy egyedül vagyok, aztán jött az exem, most 4 év után kezdhetem elölről :-(

Ha hinnék a kisugárzásban akkor azt mondanám hogy ilyenkor 'jobb' de nálam inkább szerencse kérdése.

27F

2016. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Inkább akkor,mikor van valaki láthatáron.

Mindig egyszerre jönnek:D

2016. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor ugyanis nem sugárzik a kétségbeesettség belőled.
2016. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje boldog vagyok a bőrömben, de még sosem jött össze egy randi sem, pedig próbálkozom.
2016. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam is ez a helyzet....
2016. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!