Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők ahol az van, hogy, a férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ahol az van, hogy, a férj este tv-t néz, gépezik, a nő viszont főz, tálal, mosogat, mindig egyedül, miért fogadjátok ezt így el?

Figyelt kérdés
Természetesen nem htb - kre gondolok, hanem ahol a nő is dolgozik. Az a kérdés ihletett meg, ahol kérdező azt kérdezte, hogy barátnők, feleségek szoktatok e készételt venni, mintha férfi nem is főzhetne...

2015. jan. 29. 10:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
5%
Mondjuk azért, mert amikor a nő néz tv-t, vagy ül a gép előtt, akkor a férj szereli a családi autót, fát vág, épít/szépít, füvet/sövényt vág....stb, ami tetszik?
2015. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
23%

Azért, mert nekem így jó.

Semmi bajom azzal, ha egy férfi is főz, mos, vasal, de nálam inkább ne. Az időmbe belefér, kikapcsol, és élvezem, hogy gondoskodhatok azokról, akiket szeretek. ennyi.

Simán megcsinál bármit, ha beteg vagyok, túlórázok, stb, de alapvetően én ezeket saját magam szeretem megoldani.

2015. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
11%

Több munka van utána, ha ezeket a ffi csinálja. Tuti nem úgy csinálja, nem oda teszi vissza a dolgokat, utána csak bosszúság.

Ketten meg nem tudjuk, mert kicsi a konyha, és csak lábalatt lenne...

2015. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%

Mi együtt tálalunk, felváltva mosogatunk. Gépezni nem szoktunk otthon, azt meghagyjuk a munkahelyre. Tv-zni együtt szoktunk.

Egyéb házimunka az egyém, a kert az övé. Főzni meg nem kell mindennap, mert úgyis marad több napra is.

Szerintem valahol fel sem tűnik a nőnek, hogy ő csinál mindent. Meg lehet, hogy nem is esik nehezére.

Engem csak az zavarna ebben, hogy sose vagyunk együtt. Mi meg szeretünk együtt lenni és egymással foglalkozni.

2015. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Egyes, nem arra gondolok, ahol a férfinak is van munkája otthon. Én apám sem főzött, mert ő látta el otthon az állatokat, és sokat gürizett otthon a kertben is. Az más. Én arra a tipikus magyar panel,,feelingre'' vagyok kíváncsi, ahol a férfi felteszi a lábát, a nő meg húzza otthon a második műszakot.
2015. jan. 29. 11:18
 6/42 anonim ***** válasza:
6%

miért fáj nektek az, ha valaki élvezi a házimunkát, szórakoztatja és pihenteti?

Mondjuk nem csoda, hogy sokan 30 évesen már kétszer váltak közületek...

2015. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
98%

Számomra ez fölfoghatatlan. Sose lennék együtt olyan emberrel, aki annyira életképtelen, hogy minimálisan se képes ellátni magát, és nincs is igénye az önállóságra.

De akikkel eddig beszélgettem erről a témáról, legtöbbször azt hozzák fel oknak, hogy mert ez így szokás, meg így illik. Tehát nincs rá logikus magyarázatuk, hanem valószínűleg ez ered a neveltetésükből. Olyan családban nőttek fel, ahol azt látták, hogy anyu kiszolgálja a családot, vagyis nekik ez a természetes.

2015. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen, pont ez az. Ha együtt végeznék el ezeket a feladatokat, akkor simán több idejük maradna egymásra, ezért nem értem. Az a válaszoló, aki azt írta, hogy neki ez pihentető, férfi vagy nő? Es szoktál házimunkát végezni, vagy csak úgy írtad ezt?
2015. jan. 29. 11:26
 9/42 anonim ***** válasza:
97%
8: Ez is lehet egy válasz, hogy nem vágynak egymás társaságára. Sajnos nagyon sok ilyen házasság van. A nő inkább elszöszmötöl a lakásban, a férfi meg gépezik, csak egymással ne kelljen foglalkozni.
2015. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
16%

Nő vagyok, 19 éve házas, két gyerekkel. NApi nyolc órát dolgozom, mellette mérlegképesre járok éppen, korábban három műszakban voltam ápolónő.

És igen, engem kikapcsol, ha szöszmötölök a konyhában, a család ott van, tesz-vesz, megbeszéljük a dolgainkat... vasalni pl tutifixen csak vasárnap este szoktam, berakunk egy filmet, olyan mindegy, hogy az ágyon ülve vagy vasalóval a kezemben nézem...

Nekem tényleg nem nyűg.

2015. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!