Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak még rákenhetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak még rákenhetik a nőkre, hogy azért vannak egyedül, mert a nők túl válogatósak, de egy nő csak magára vethet, magát hibáztathatja, ha nem talál párt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 25. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csinálják csak nyugodtan, ő bajuk! :D Sokkal könnyebb így nekik.
2015. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem, aki akar magának társat, tesz is érte, annak lesz.
2015. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És ha tesz érte, de semmi eredménye...?
2015. máj. 25. 22:36
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
3: Attól függ mennyi időt fektetett belé... Esetleg a hibáit felkellene ismernie, és azokon dolgoznia... Aki megtett mindent, és nem sikerült neki, az mégse tett meg mindent.
2015. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Mit tesz érte? Csinos, iskolázott, jár társaságba?

Egy nőnek elég ennyit hoznia, míg tőlünk egzisztenciát is elvárnak (jogosan).

2015. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Majd ha egyenlőek lesznek a feltételek férfiak és nők részéről, majd ha egy nőt 100-ból 98 alkalommal utasítanak el, s ha egy férfinak ugyanennyiből ennyiszer bólintanak rá, legyen szó kezdeményezésről, ismerkedésről, haverkodásról, vagy többről, akkor majd vissza lehet vágni, fel lehet hánytorgatni bizonyos dolgokat, sérelmeket. Amíg viszont a nők osztályoznak, kategorizálnak, ítélkeznek, válogatnak, szelektálnak, addig miért ne tehetném meg én is ugyanezt akár nyersebb módon is...
2015. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Tudod mit, kend rám nyugodtan!

Üdv, egyférfi.

Max . össze jövünk a kenésnél... ;-)

2015. máj. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom senkire rákenni. Azt hiszem én amit tudtam megtettem és megteszek, hogy javítsak saját magamon, viszont ennek ellenére is egyedül vagyok. (Nem, senkit nem utasítottam el, próbálkozó sem volt.)
2015. máj. 25. 22:58
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Egy nőnek konkrétan semmit nem kell tennie egy párkapcsolatért azon kívül, hogy kiviszi a fenekét az emberek közé és néha mosolyog és nem adja elő a megközelíthetetlen dámát, meg az egókirálynőt. Szóval igen csak önmagadat okolhatod, mert neked a semmit is nehezedre esik megtenni. Egy férfinak vért kell izzadnia egy kapcsolatért miközben ti drága hölgyek agyba-főbe alázzátok, mert hozzátok mert szólni, szóval abszolút nincs jogotok panaszkodni ezen témában.
2015. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül molett?
2015. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!