Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen igazságtalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan velem az élet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a férfiaknak a feltűnő, kirívó nők kellenek. Hogy ha én a legdrágább sminkszereket, ruhákat, parfümöket veszem meg magamnak, akkor jobban lehet valakim? Hogy ha Facebookra olyan képet rakok ki, amin látszik a dekoltázsom, akkor jobbnak fognak gondolni engem is a férfiak? Ugyanis azt látom akik ilyenek, hiába nem szépek arcra, de jobban kell a férfiaknak. Itt vagyok 24 évesen már ennyi idős koromra szerettem volna férjet, de ez nem vált valóra.
2016. máj. 11. 14:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te azt szeretned h valaki a ruhaidert,a vakolatert vagy a kirakott cicikert legyen veled? Ilyen ertekrendu felszines pasira vagysz?
2016. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én azt látom hogy a pasiknak az ilyen nők tetszenek. Különben nem lájkolnák sokan a képeiket. Az interneten ismerkedtem egy fiúval és azt mondta látszik rajtam hogy nem egy népszerű lány.
2016. máj. 11. 14:34
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
"a férfiaknak"? Ezzel max a hülyéket vonzod, de hát ha neked ők kellenek, csak hajrá.
2016. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mint pasi mondom, (nekem) nem tetszenek az általad leírt nők.


(De fogadnék, hogy ha ismerkedési szándékkal írnék is neked, még csak válaszra sem méltatnál.)

2016. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom jól mi hogy működik az életben. Valaki minél feltűnőbb jelenség, hatalmas tapasztalata van a férfiakkal, annál jobban buknak rá.
2016. máj. 11. 14:47
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

ezzel az erővel kiállhatsz az út mellé is, mert a prostikat is el szokták vinni egy kér körre naponta.


Nem kezdenék olyan nővel, aki fb-n éli az életét.



"ennyi idős koromra szerettem volna férjet"


És mit tettél érte? Várod hogy ők szenvedjenek érted, te meg a kisujjadat se mozdítod értük? akkor ne lepődj meg ezen.

2016. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért tulajdonítasz ekkora jelentőséget a Facebooknak?
2016. máj. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 90-ben született F.. ***** válasza:
100%
Nálam pl kizáró ok ha ilyen képet tölt fel magáról egy nő.
2016. máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy ha Facebookra olyan képet rakok ki, amin látszik a dekoltázsom, akkor jobbnak fognak gondolni engem is a férfiak?"


Legfeljebb több férfinak fogsz kelleni egy menetre, közben meg minden valamire való srácot eltaszítasz magadtól.

2016. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ójaj, vannak itt bajok..


Kérdező, ha te jelentőséget tulajdonítasz facebookos lájkoknak és ilyen messzemenő következtetéseket vonsz le belőle, akkor sajnos az a helyzet, hogy igencsak ostoba vagy (és még felszínes is mellé).. s lám, meg is van az oka, miért nem kellesz senkinek.


Az ilyen mindent kipakoló olcsó nőcskéket valóban előbb észreveszik, de abba már nem gondolsz bele, hogy aztán hamar el is dobják "használat után". Na meg az a férfi, akinek ilyen nő kell, szintén nem ér valami sokat. vagy neked hótmindegy, kivel vagy, csak legyen?


Mit akarsz az élettől? Mit akarsz a párkapcsolatoktól? Inkább magadra húzol egy közönséges álcát, hogy kapj száz lájkot a képeidre meg egy olyan pasit, aki csak a külsődért van veled, vagy normális kapcsolatot egy olyan férfival, akinek a magad természetességében tetszenél? Olyan kapcsolatban akarsz lenni x ideig, ahol folyamatosan meg kell magad játszanod, hogy a felszínes alfahím ne menjen félre? Komolyan van, aki inkább ezt választja?


Ha téged ez kielégít, hajrá, csinálj magadból kirakatbohócot te is.. de ha esetleg a belső értékeid csiszolnád inkább, ahelyett, hogy az idióta Facebookot lesnéd, sokkal több esélyed lenne normális kapcsolatot találni.

2016. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!