Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Buszvezetőként tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buszvezetőként tényleg ilyen könnyű ismerkedni?

Figyelt kérdés

Csomószor azt olvasom itt is, hogy mennyire bejönnek a nőknek a buszosok, meg itt próbálják kikémkedni a nevét-lakcímét-járatait.


Nekem diplomám lesz úgy másfél hónapon belül, de már régóta tudom, hogy én nem akarok majd ezzel foglalkozni és ebben a szakmában dolgozni (meg amúgy se tudnék, mert mesterre nem megyek és protekciós dolog amúgy is, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen), az igazi szerelmeim a buszok. Szeretném hangsúlyozni, hogy NEM a fentebbi miatt. :) ...bár természetesen nem is bánnám, ha ez tényleg így lenne, mivel eddig semmi sikerem nem volt (meg tapasztalatom se), másképp és máshol pedig a tulajdonságaimból kifolyólag nem tudnék ismerkedni úgyse, és nem lenne rossz tudni, hogy mennyit változtat az esélyeimen ez a hivatás.


A kérdés B) része pedig: mitől ilyen vonzó az, ha valaki nagy járművet vezet? Van egy elméletem, de kíváncsi lennék szakavatottabb, esetleg személyes tapasztalatokkal rendelkező versenyzők megoldásaira is.


2016. máj. 12. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyen nők. Hajrá! :)

Egyébként vannak akik hasonló okból választanak munkát. Nincs ezzel baj szerintem. Egy barátom nyolcadikban azért ment fodrász suliba mert ott volt a legtöbb nő. baromi sok csaja volt és azóta a fodrászatot is megkedvelte. Ma is az. :)

2016. máj. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm,ő nagyon hajtott a buszsofőrökre,de nem mondta,hogy miért,pedig kérdeztem.Buszsofőr lett a férje.Én meg az orvosokra hajtottam nagyon,orvos lett a férjem.
2016. máj. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

1000-ből 1 ha ilyen. Kérdést meg nem a normálisak fognak itt feltenni, hanem az ilyen defektes gondolkodásúak. Ebből levonni azt hogy sok nőnek bejönnek a bkv-s kocsogök, igazi 0 agyú diplomásra vall!


"máshol pedig a tulajdonságaimból kifolyólag nem tudnék ismerkedni úgyse"

Van baj rendesen!


"mivel eddig semmi sikerem nem volt (meg tapasztalatom se)"

Ezért aztán érdemes volt egyetemre menni. Életképtelen...

2016. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Ahány buszsofőrt ismertem (és nem keveset), mind egy barom volt. Szerintem egy külön kontra szelektált állatfajta :-P
2016. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Dolgoztam velük, nyomták a kamudumákat, h kit hogy dugtak meg, de valszeg kamu volt a nagy része. :D

arra készülj fel, h életed nem nagyon lesz buszvezetőként, mert többnyire felénk annyira hiány volt emberből, h előre két napra tudták, h mikor melóznak. Hát nemtom, h van-e jogsid rá, de valszeg szívesen fogadnak, mert olyan hiány van, meg arra is készülj fel, h többnyire a mamókák utazgatnak, nem a friss pipik. :D


Ja, és ne menj le nagyon arra a szintre, amire ott a többség, olyan mocskos a szájuk, h még nekem férfiként is gusztustalan volt néha.

2016. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

@5

Nyugi, nekem egészen más a mentalitásom, mint azoknak, akikre te gondolsz. ;) Tudom amúgy, hogy mekkora hiány van, képben vagyok a dolgokkal. Amúgy sulipénteken meg -vasárnap azért főleg a főiskolások meg egyetemisták vannak többségben. :D Mint mondtam, nem ez lenne az elsődleges szempont, mert ez az, amit csinálni akarok, de egy elég erős plusz ezen szakma mellett szól, míg ha azt mondom, hogy bölcsészdiplomás vagyok, akkor inkább lenéznek (annak ellenére, hogy a legtöbb embernek fogalma sincs arról, hogy mit tanítanak BTK-n).

2016. máj. 12. 11:52
 7/16 anonim ***** válasza:

"a legtöbb embernek fogalma sincs arról, hogy mit tanítanak BTK-n"

Sült krumplit kimérni? ... Bocs, túl magas labda volt :-D

2016. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

@7

Oké, te ezt viccnek szántad (bevallom, el is mosolyodtam rajta annak ellenére, hogy elcsépelt és sablonos poén :D), de vannak, akik szerint a BTK tényleg csak a szabad bölcsészetben merül ki - mindezt úgy, hogy a szabad bölcsészek a többi BTK-s szemében is fekete bárányok.

2016. máj. 12. 12:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen.


A, ha amúgy is jól nézel ki


B, ha hozzád hasonló társadalmi hátterű nőkre hajtasz (magyarul buszsofőrként ne akarj doktornőre, ügyvédnőre hajtani, inkább pincérnőre, óvónőkre)

2016. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9:

Azért a b., pont nem állja meg a helyét teljesen: nekem technikumi végzettségem van (férfi), a párom mérnök-közgazdász :-P

2016. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!