Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak miért olyan könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért olyan könnyű párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Facebookon is szinte minden ismerősömnek van párkapcsolata nekem pedig még mindig nincs. Már 1 éve hogy nem randizott velem senki. Nem tudom miért, de nem kellek a fiúknak eléggé. 25 éves vagyok, de még nem volt szexuális kapcsolatom sem, és az idő eljár felettem.
2016. márc. 20. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
sajnos már írtad és nem tudtuk akkor sem megfejteni :D ,biztos nem vagy nagyon ronda? meghívjalak egy kávéra?
2016. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Lehet túl nagyok az elvárásaid, nem vagy kompromisszum kész vagy elég kezdeményezõ.
2016. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akinek nem sikerül a párkapcsolat találás, az már csak ronda lehet? Amúgy meg ha nem tetszettem volna senkinek akkor randizni se hívtak volna.
2016. márc. 20. 09:01
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Akarsz egyáltalán párkapcsolatot? Adsz lehetőséget a fiúknak, hogy megismerjenek és találkozzanak veled? Mert nekem az jutna eszembe, hogy nem is igazán akarsz és jó neked így.
2016. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem igazán szoktam sehova járni, de ahol lakom itt nincs is már szingli fiú, mind elkelt.
2016. márc. 20. 09:05
 6/16 anonim ***** válasza:
5: De ha nem szoktál eljárni és online sem vagy fent, akkor mire számítasz? Besétál a szőke herceg az ajtón?
2016. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Osztom a második véleményét. Az igények az egekben, a lehetőségek a béka hátsója alatt, ráadásul semmit nem teszel. Nekem úgy tűnik. Ismerkedsz, beszélgetsz? Vagy a nagy villámot várod, mint a "villámtolvajok"? Nem bántó szándékkal írom, de ez sajnos egyre általánosabb jelenség.


F/ 35

2016. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert mások nem olyan válogatósak, mint te, és nem utasítanak el élből mindenkit, aki nem néz ki tökéletesen.
2016. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem mondtam ,hogy ronda vagy. kérdés volt. ha feléd nincs több szingli fiú akkor az lehet a probléma,keresgélj máshol.
2016. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hol próbálsz ismerkedni?
2016. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!