Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El fog múlni az az érzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog múlni az az érzés, hogy nem érzem magamat alkalmasnak komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Voltam már egyszer halálosan szerelmes, de még akkor sem jött elő ez a dolog... Nekem akkor is szükségem volt az egyedüllétre, a saját életemre, sose éreztem ilyet, hogy éjjel-nappal a másikkal akarok lenni, meg összeköltözni, stb. Ráadásul túl sok időm sem lenne jelenleg egy kapcsolatra.


Megcsalni nem csaltam meg senkit, és nem is fogok, hazudozni sem szoktam soha, viszont simán belemennék olyan dolgokba, amikről már az elején látszik, hogy úgy sem lesz komoly, csak egy kaland. Nem egyéjszakásra gondolok, hanem rövidebb-hosszabb szexkapcsolatra. Volt már egyszer ilyen velem, és jó volt.


Lehet, hogy csak túl éretlen vagyok még a felelősséghez?


20L


2016. máj. 12. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
En is igy voltam. Aztan talalkoztam az elso szexpartneremmel akivel teljesen egymasba habarodtunk. Vele minden jo, nincs szabadulni vagyasom, a szex is tokeletes hiszen tudtam hogy mire szamithatok.
2016. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha találkozol a megfelelő emberrel, az érzés magával hozza, hogy minél több időt akarj vele együtt tölteni, ergo az érzelmi bevonódással a felelősség iránti vágy is megnő.

Ha nem akarsz a másikért felelősséget vállalni, nem vagy benne 100%-ig a kapcsolatban.

2016. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egyszer biztos. majd fejlődik a személyiséged :)
2016. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!