Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mennyire hihető ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire hihető ez nektek, hogy itt kiírnak kérdéseket a csinos, szép nők, amiben azt taglalják, hogy nincs normális pasi számukra?

Figyelt kérdés

Tehát ezek hány %-át gondolják igaznak? Mert engem ez meglepne, ha igaz lenne 10%-ban, akkor is.


Most tényleg csak NŐK/HÖLGYEK/CSAJOK írjanak, legyetek szívesek kibírni férfiak, mert ők tudják ezt jobban, ha esetleg előfordult már velük, mint ma pl. az egyik nővel, hogy két évig nem talált, de ő csinos, szép, blabla.



2016. máj. 12. 15:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
előfordulhat. nekem is sokáig nem volt senkim pedig szép vagyok de 10 kilóméterről lerí rólam az introvertáltság szóval fiúk max. csúfoltak
2016. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
82%
Előfordult. Egyik barátnőm kifejezetten csinos, és minden héten randizik (tinderezik). Mégse talált ott, csak egy kapcsolatot, de az hamar tönkre ment, mert a pasi baromi féltékeny volt. Megítélésem szerint szép nő, de nyilván kinek mi tetszik. Olyanokat mesél, hogy milyen pasikkal találkozik, hogy eszméletlen... Szóval nem arról van szó, hogy nem lenne pasi, aki elsőre megdugná, persze, ilyet 100-a is találna. De partnert nem. A hitelesség kedvéért: volt olyan srác is, aki nagyon bejött neki, de vele se jött össze, mert a srác kiment külföldre.
2016. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
4 gyönyörű és talpraesett barátnőm van aki nem talál senkit, egy bizonyos kor felett úgy látom tényleg nehéz. Jönnek az elvárások, már nagyon ismeri magát mindenki és tudja mit akar de azt rögtön. Időt már nem ad az összecsiszolódásra mert az már nincs, pedig készen senki ölébe nem pottyan a nagy ő. Nem azt mondom hogy meg kell változtatni a másikat de hogy egy hullámhosszra kerüljenek ahhoz hiszem hogy idő kell és ezt nem adják meg. Aki pedig türelmes volt ezen a téren és s egyébként is normális nagy százalékban foglalt és boldog.
2016. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
88%

Nem találnak olyat, akit meg tudnának szeretni, vagy fordítva. Sokszor van ilyen.

Az érzelmek nem úgy működnek, hogy jé, vagy egy szabad pasi, na jó lesz ez nekem.

2016. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsó jól megmondta. Nalam is ez van,mindenki csinosnak és szépnek talál...Még sincsen senkim :D Tudom,velem van a gond,mert egyszerűen kevesek fognak meg úgy igazán tényleg.Én komolyan és SZERELEMBŐL szeretnék végre valakit magam mellé.Arról letettem(,mert sokat csalódtam),hogy vonzalomból összejövök valakivel..A szerelem egyből jön,nem utólag amikor megy a "csiszolódás"
2016. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 ~OnLány~ ***** válasza:
61%

Nekem is több olyan barátnőm van, akik csinosak, az elvárásaikról nem tudok mit mondani, viszont vannak közülük, akiknek még egyetlen barátjuk sem volt.

A legjobb barátnőmnek szintén nincs kapcsolata, volt, de az első srác baromi igénytelen volt, a második és igazi nagy szerelme Angliába költözött, a távkapcsolat nem működött, egy mostani srác is Németországba ment, szóval..

Meg ha be is jött neki valaki, amikor jobban megismerte őket, kiderült, hogy nem az esete egyik sem.


Az itteni lányokról pedig nem tudok mit írni, nem láthatjuk őket, de van ilyen, hogy még nem tudta megtalálni az igazit, több oka is lehet.

2016. máj. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
76%
Az egyik barátnőm törött kézzel ment el randira. Direkt kérte a pasit, hogy ne legyen semmi, ő első randin nem szexel. A pasi rámászott, a csaj panaszkodott, hogy fáj a keze. Nem erőszakolta meg vagy ilyesmi, nem kell túlozni, de a csaj eleve mondta, hogy amúgy sem akar semmit. Aztán visszautasította, és hazament. A pasi meg persze azzal jött, hogy nem érti a nőket, és nem csoda, hogy íz olyan szép lányok, mint ő nem találnak senkit. És a pasi esküdözött, hogy ő finom volt.
2016. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, kinek mi a szép és a csinos. Nekem pl. van pár ápolt, kedves, sztem szép barátnőm, akiknek nem sikerült párt találnia sokáig. Mondjuk nem ilyen topmodell jellegű csajok, szóval lehet, sok pasasnál már ott bukik, hogy gyá, de hát ő nem szép, akkor mit is rinyál.

Egyiküknek egy nagyobb elvárása van: az hogy legyen olyan vallású a srác, mint ő... amúgy sztem ez egy teljesen érthető elvárás (ha más vallásúval jön össze, gyerekinevelésnél, esküvőnél, akár közös időtöltésnél az egyiknek úgyis áldozatot kell hoznia, az meg hosszútávon nem jó). Na most, ő aktívan jár olyan vallási közösségekbe, megy velük programokra... szóval igyekszik, hogy ilyen párt találjon magának... és azok a tapasztalatai, hogy a többségnek már megvan a párja, a marfadékból meg a többségnek ő nem tetszik mint nő... egy emberrel randizott, de az kb. elmebeteg időbeosztással élt, és 10 perccel tovább nem tudtak ottmaradni fagyizni, mert "4kor be KELL tennem otthon a mosást"...


A másik barátnőm meg több év után meg végül talált, de előtte mind olyanokkal futott össze, akik játszadoztak vele meg antiszociális hülyék voltak. Még mielőtt bárki elkezdené mondani, láttam mind a 3at, egyik sem ez a kifejezetten bunkó macsó volt, tipikus kedvessrácnak tűnő komplexusos barmok... az egyik hülyítette, aztán ja, mégsem vagy jó, mert más a vallásod, a másik néha mintha kezdeményezett volna, aztán zavarodottan viselkedett, a harmadik meg két lány között nem tudott dönteni...


Meg azért az sem mindegy, kinek mi számít normálisnak, milyen igényei vannak, hol fordul meg. Én pl. úgy gondolom, hogy egy jó munkával rendelkező, magára adó nő pl. elvárja a leendő párjától, hogy ne egy fizikai közmunkán élő, tanulatlan, igénytelen pasas legyen. Szóval én megértem, ha az ő szemében tényleg csak a férfiak 10-15%-a "normális".

2016. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
75%
Nekem teljesen hihető, több nőismerősöm van aki nehezen vagy még nem talált párt. Azt nem feltétlen állítom hogy amúgy tökéletes partnerek, van aki a hobbijának él, van akinek orvosként borzalmas az időbeosztása, van aki kissé hibbant, van több is aki elég magas stb.
2016. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
59%
Engem szépnek mondanak, de baj van a lábammal (születési hiba). Nem vagyok kövér, sokak szerint szép arcom van. Egyik legemlékezetesebb randim az volt, mikor megérkeztem, és ott állt egy srác, aki ahhoz képest, hogy beszólt, nem volt egy álom. Közölte: mit vagy te ilyen csámpás, nem sétálni megyünk?
2016. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!