Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mennyire hihető ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire hihető ez nektek, hogy itt kiírnak kérdéseket a csinos, szép nők, amiben azt taglalják, hogy nincs normális pasi számukra?

Figyelt kérdés

Tehát ezek hány %-át gondolják igaznak? Mert engem ez meglepne, ha igaz lenne 10%-ban, akkor is.


Most tényleg csak NŐK/HÖLGYEK/CSAJOK írjanak, legyetek szívesek kibírni férfiak, mert ők tudják ezt jobban, ha esetleg előfordult már velük, mint ma pl. az egyik nővel, hogy két évig nem talált, de ő csinos, szép, blabla.



2016. máj. 12. 15:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
76%

16-os, szerintem én azért jobban tudom Nálad, hogy nekem mi az, ami bejön, és mi az, ami nem. :) Abszolút nem a kigyúrtságot nézem, akikért eddig igazán odavoltam, nekik még kis pocakjuk is volt, szóval ez itt kapásból nem jött össze. :) Ami pedig a bunkóságot és agresszivitást illeti, teljesen egyetértek az egyik előttem szólóval. A magabiztosság és határozottság mindig jó pont (de ha annyira nincs jelen, nekem az se lenne olyan egetrengető probléma), viszont a bunkóság és agresszió teljesen más! Az számomra mindig is taszító volt. Egy menőzős, "macsó", egoista bunkó soha nem kellett és nem is fog kelleni! Engem pont, hogy az illedelmességgel, udvariassággal lehet megfogni, amivel sajnos egyre ritkábban lehet találkozni.


De igazából lényegtelen is ezen vitatkozni, elnézést kedves Kérdező, hogy így eltértünk a témától, csak engem speciel mindig felidegesít, amikor ilyesmivel rágalmaznak, rosszul esik, hogy egy kaptafára veszik az egész női nemet jóformán, és a felszínes, buta libákkal hasonlítanak össze.


#11 és #15 voltam

2016. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
11%

21-es.

Az igazság fáj,tudom. :)

Hidd el,ha találkoztam volna kivétellel valaha az életemben,akkor szívesen hozzátenném azt is, hogy tisztelet a kivételnek... De soha nem találkoztam még kivétellel ezek alól, még ha időlegesen egy-egy fokkal normálisabbnak tűnő sráccal összejöttek a nők,utána ismét futottak vissza a bunkó, izmos gyerekekhez.

És akárhányszor végignézek mindennap az utcán,99%-ban csak ilyeneknek van barátnője.

Akin meg látszik,hogy egy picit akár szerényebb,vagy tényleg tisztelettudó és kedves a nőkkel, hát azt a kinevetést,megvetést,megalázást én nem kívánom senkinek sem,de komolyan...

Velem megtörtént többször is az életemben sajnos, és kegyetlen érzés,mikor semmi nem jön össze,és egész életedben ezt kapod,hallgatod.

Tudom nőként ez nem érzékelhető,mert titeket mindennap megdicsérnek 100-an,és 50-en kapcsolatot is szeretnének veletek... de ha csak 1-2 évig megtapasztalnátok ezt,már ott kiborulnátok...

akkor egy egész életen át....

24/F

2016. máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
74%
"mert titeket mindennap megdicsérnek 100-an,és 50-en kapcsolatot is szeretnének veletek..." - Nem vagyok ám gondolatolvasó, kishaver, szóval ebből a 100-ból meg 50-ből jó lenne, ha valaki ki is mondaná ezeket. Ja igen, a 2 nős kollégám udvariassági bókjait, akik közül az egyik ráadásul már nagypapa, nem veszem úgy, hogy többet is akarnának. :-)
2016. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
70%
22-es te bolond vagy. Teljesen hétköznapi embereknek is van barátnőjük, feleségük, gyerekeik. Sőt, még a rondáknak is. A te fejedben van a baj, gondolom csak a tökéletes külsejű nőket veszed egyáltalán észre. Azok meg persze hogy tökéletes külsejű pasikkal vannak.
2016. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
45%
14-es, most nem azért írok, hogy direkt beléd kössek, és csak azért is igazam legyen, tényleg. De megdöbbentett a válaszod, mert egyszerűen szövegértésileg nem értem, hogy érte mindezt. Légyszi elmondod, melyik részekre gondolsz? El nem tudom képzelni.
2016. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
84%

24/F te totál bolond vagy ne haragudj. :)

Mi lenne ha nem formálnál véleményt amblok millió nő életéről meg elvárásairól?

A külső hogy jön a belsőhöz? Rengeteg helyes pasi van aki amúgy kedves is, meg vannak a hozzád hasonlók akik gondolom nem feltűnö jelenségek de a rosszindulat az tombol ezerrel. Olyan szintű keserűség és gyűlölet árad a soraidból, hogy nem csoda ha nem áll veled szóba senki.

Fogalomzavar is van rendesen. A határozottság meg a kőbunkóság nem szininíma max a hisztis kis kamaszfiúk körében. Az én párom pl sportos határozott alkat, amúgy meg kenyérre lehet kenni. Tisztelettudó, rendes ember. Szerintem nem ő az egyedüli.

Mivel nem kamasz vagyok, van munkahelyem szétnézek és azt látom hogy átlagos kedves fiúknak is van párjuk, van akinek már a menyasszonya. És nem filmsztár kinézetűekre kell gondolni, igaz nem is a te értelmi/érzelmi szinteden helyezkednek el, nem süt róluk kilométerről hogy gyűlőlnek kb mindent ami nőkhöz köthető, és nincsenek kamaszokat meghazuttoló illúzióik a napi 100 kérőről :)...El kéne fogadni hogy a világ nem csak fekete vagy fehér.

Amúgy meg nem tudom hol élsz, és hol látsz ilyen érdekes dolgokat az utcán, de én Pesten BKV-n rendre átlagos párokat látok.


A kérdésre is reagálva: létezik, mert alkalmi kapcsolatot marha egyszerű találni, rendes párt akivel van közös érdeklődés és megvan az összhang olyat nehezebb.

Sokat szémít hogy valaki mennyre extrovertált, mert aki inkább magának való az nehezebben alakít ki bármilyen kapcsolatot (legyen ez baráti akár). Nekem is vannak ilyen nő ismerőseim, nagyon leértékelik magukat, nehéz a közelükbe férkőzni, pedig inkább barátnő "alapanyagok" mint a feltűnőbb cicamicák...

2016. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
En se vagyok szepseg de megis volt szep bnom, aki lehet h csak nekem volt szep, de az lenyegtelen. :) Tenyleg tulzottan kifakadtal itt te 24F. Nem szabad, ha nincs csaj, akkor anelkul kell feltalalni magunkat, nekem is volt h nem volt, de mondjuk nem is tettem meg most se teszek erte sokat h legyen. :D Ha lesz akkor orulok ha nem, akkor i.j. :)
2016. máj. 13. 13:54
 28/42 anonim ***** válasza:
19%

Az igazságot írtam le,amit mindennap látok és tapasztalok,ez van...

Köszönöm a sok "bókot", elárulom, ha egész életedben te sem kaptál volna mást, csak kizárólag visszautasítást,kinevetést,megalázást, és a mindennapokban is kb. levegőnek néznek a nők, akkor Te sem nyilatkoznál másképpen... Mindezt egy olyan dolog miatt,amibe beleszólásod sem volt. Hogy milyennek születtél,helyesnek vagy sem...

Ez határoz meg mindent szinte az ember életében,az egész életére befolyással van...

24/F

2016. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
ha csaj lennék, akkor megdughatnál, mert már idegesít ez a negatív hozzáállásod a dolgokhoz, de neked sajnos nem vagyok. én frankón adnék neked egy esélyt, akármilyen csúnya vagy, amit nem tudok elképzelni férfiban, mert a Sin city-s nagydarab férfi mellett mindenki egy szépség lehet. :D én abban eléggé hiszek, h a férfinak nem kell szépnek lenni, én se hiszem magam annak, és az utcán se kidolgozott testű embereket látok, sőt azt szinte egyáltalán nem látok, vagy véznák, vagy nagydarabok. Most jön az, h te a kettő között vagy? :D
2016. máj. 13. 15:48
 30/42 anonim ***** válasza:
25-ös vagyok. Egy kérdést tettem fel, nem is kritikusan. Ezt le kellett pontozni? Egyáltalán mit lehet minősíteni egy kérdésen?
2016. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!