Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mennyire hihető ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire hihető ez nektek, hogy itt kiírnak kérdéseket a csinos, szép nők, amiben azt taglalják, hogy nincs normális pasi számukra?

Figyelt kérdés

Tehát ezek hány %-át gondolják igaznak? Mert engem ez meglepne, ha igaz lenne 10%-ban, akkor is.


Most tényleg csak NŐK/HÖLGYEK/CSAJOK írjanak, legyetek szívesek kibírni férfiak, mert ők tudják ezt jobban, ha esetleg előfordult már velük, mint ma pl. az egyik nővel, hogy két évig nem talált, de ő csinos, szép, blabla.



2016. máj. 12. 15:38
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
76%

"Mondani tudjátok könnyű dolgokat,és ítélkezni is könnyű mások felett,meg köpködni másokra.

Azonban ha csak fele ennyi negatívum ért volna titeket az életben,mint engem, ha mindennap tapasztalnátok azt,mennyire még csak észre sem vesznek az ellenkező neműek,mintha ott sem lennél,nem is léteznél."


És te mit csinálsz állandóan ezen a fórumon? Csak nem köpködsz szinte megállás nélkül általánosítva a női nemre, meg ítélkezel minden nő felett? Tudod, más szemében a szálkát, magadéban a gerendát sem...

Tudod, ha az én életemet kellene élned, ez a te problémád lenne a legkisebb gondod az életben...

2016. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
61%

De arra még mindig nem válaszoltál, hogy itt milyen válaszból szűrted le, amit leszűrtél. erre azóta se adtál választ.


Ha nem tudsz erre választ adni, inkább húzz el.

2016. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!