Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Mennyire hihető ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire hihető ez nektek, hogy itt kiírnak kérdéseket a csinos, szép nők, amiben azt taglalják, hogy nincs normális pasi számukra?

Figyelt kérdés

Tehát ezek hány %-át gondolják igaznak? Mert engem ez meglepne, ha igaz lenne 10%-ban, akkor is.


Most tényleg csak NŐK/HÖLGYEK/CSAJOK írjanak, legyetek szívesek kibírni férfiak, mert ők tudják ezt jobban, ha esetleg előfordult már velük, mint ma pl. az egyik nővel, hogy két évig nem talált, de ő csinos, szép, blabla.



2016. máj. 12. 15:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
70%

" Az igazságot írtam le,amit mindennap látok és tapasztalok,ez van... "


25-ös vagyok. de úgy szálltál be itt a beszélgetésbe, hogy a válaszok is ezt mutatják. Ezért kérdeztem, hogy hol mutatják? Előtte csupa olyan válasz volt, hogy a törött kezű, vagy milyen lánnyal erőszakos volt a pasi, meg ilyenek, melyik válaszra gondolsz konkrétan?

2016. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
75%

"Köszönöm a sok "bókot", elárulom, ha egész életedben te sem kaptál volna mást, csak kizárólag visszautasítást,kinevetést,megalázást, és a mindennapokban is kb. levegőnek néznek a nők, akkor Te sem nyilatkoznál másképpen..."


Ez meg egész egyszerűen nem igaz. Én speciel nem vagyok szép nő, 23 évesen nem volt még egy pasim se. Akikbe eddig szerelmes voltam, annak nem tetszettem. Az egyik meg bejelentette, hogy meleg. Mégse gondolom, hogy minden pasi rossz lenne, megértem, hogy a sokkal szebb XY-t választották, és nem b(u)zizok le minden pasit.

2016. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, köszönöm, hogy igyekszel objektív lenni.
2016. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 53%-os 24/F, most már tényleg sikerült eléggé felidegesítened. És nem, nem azért, mert "az igazság fáj"! :D Egyszerűen azért, mert komolyan nem hiszem el, hogy valakik képesek ennyire szélsőségesen és szörnyen gondolkodni. Pedig tapasztaltam már ezen az oldalon is sokszor ezt a mentalitást, csak képtelen vagyok megérteni, hogy miért teszitek tönkre a saját életeteket/sorsotokat ezzel a hozzáállással.

Persze, az ember sok negatívumot kap az életben, nem mindig minden csak rózsaszín. A te hozzáállásod kifejezetten azt a "pasitípust" mutatja, aki kap jó pár elutasítást, mert vagy épp rossz ajtókon kopogtatott, és a felszínes és/vagy bunkó nőknél próbálkozott, vagy épp ők nem tudnak rendesen közeledni egy nőhöz, és ezért lettek többször visszautasítva, ráadásul egy idő után fel is adták mondván, hogy "úgyis értelmetlen" (pedig csak többet és többet kéne próbálkozni, és egyszer biztos akadna valaki normális is). DE a sok visszautasítás és negatívum nem azt kéne, hogy jelentse, hogy az ÖSSZES NŐ ilyen, mert nem így van! Ha valaki képtelen nem sztereotipizálva gondolkodni és elfogadni, hogy nem minden csak fekete vagy fehér, az saját maga cseszi el az életét. Persze azok, akik ilyenek, biztos nem fogják ezt elhinni és elfogadni, de mindegy...

2016. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek #34-gyel!


A gondolkodásmódján árki változtathat. Észre lehet venni az apró dolgokat a hétköznapokban, amik mosolyt csalhatnak egy ember arcára, ahelyett, hogy a rossz dolgokra koncentrálnánk. Akkor is a friss levegőre, vagy épp a szivárványra koncentrálni, amikor éppen esik az eső, kérdés, ki mit akar "látni" a világból.


Magukat teszik tönkre azok az emberek, akik állandóan keseregnek, és az egész világot hibáztatják a saját sikertelenségeikért, mert éppen ezért nem fognak tudni változtatni soha, nem lesz meg bennük a vágy a belső változásra. És nekik hiába is papolunk.

2016. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

Mondani tudjátok könnyű dolgokat,és ítélkezni is könnyű mások felett,meg köpködni másokra.

Azonban ha csak fele ennyi negatívum ért volna titeket az életben,mint engem, ha mindennap tapasztalnátok azt,mennyire még csak észre sem vesznek az ellenkező neműek,mintha ott sem lennél,nem is léteznél. Ez még a jobbik eset, sokszor a megvető,csúnyán néző tekinteteket is látni,és semmi pozitívat.

És ez még csak az ellenkező neműekkel való kapcsolatos negatívumok. A többit már fel sem sorolom,mert sok oldalt tudnék teleírni vele.

A pozitívumok pedig nagyon csekélyek, és persze vannak néha,csak amikor az embert az egész társadalomból kirekesztettnek érzi magát,és tulajdonképpen így is van,és semmibe nézik, akkor azért úgy eléggé rossz érzés...

Tudom,kevés embernek ilyen rossz az élete,mint nekem,de sajnos ez van...

Ismertem pár embert,akik fele ennyi rossz után,mint amit én átéltem, már nem akartak élni,és véget is vetettek a sajátjuknak.Valahol meg is értem...

24/F

2016. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
61%

"ítélkezni is könnyű mások felett,meg köpködni másokra."


Pont Te csinálod ezt!!! Csak szerintem észre se veszed már. A rossz dolgokon könnyű bánkódni, csak ezzel el is cseszel minden mást is. Akárhányszor depressziós hangulatomban vagyok - és igen, velem is előfordul, voltam is depressziós, úgyhogy nem csak Veled történnek rossz dolgok - sokkal rosszabb perspektívából nézek mindent, és "be is vonzom" a negatívumokat, az emberek negatívabb hozzáállását is olykor. De ha jobb kedvem van és én is "mosolygok a világra", akkor megkapom a pozitívumokat, amikre szükségem van. Persze nem mindig ennyire egyenesen arányos ez az egész, csak ezzel azt akartam mondani, hogy rengeteg minden függ abból a mentalitásból, amit Te árasztasz a világ és mások felé. Ahogy Te állsz másokhoz, úgy fognak ők is hozzád (legtöbbször)...

2016. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

37-es.

Ez sajnos nem igaz egyáltalán,amit utoljára írtál.

Mindenkivel kedves és tisztelettudó szoktam lenni,a buszon az ismeretlen nénivel is,de az utcán akár csak legutóbb valakinek egy zsebkendőre volt szüksége,és azt is felajánlottam,és még sorolhatnám hasonlókat...

Arról már nem is beszélve,hogy én sem úgy kezdtem,hogy minden "sz*r", és negatívan állok hozzá mindenhez,hanem ez is a történtek eredménye már. Tehát előtte ért sok negatívum,és azért lettem ilyen.

Aztán nekem is vannak jobb napjaim,amikor jó a kedvem,és akkor még pozitívabban állok másokhoz is.

Ettől még ugyanúgy nem tekintettek rám másképpen az emberek,mint mikor rosszabbul voltam...

pontosan ugyanúgy,és ugyanazt kaptam.

24/F

2016. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
79%

De arra még mindig nem válaszoltál, hogy itt milyen válaszból szűrted le, amit leszűrtél. erre azóta se adtál választ.



"Azonban ha csak fele ennyi negatívum ért volna titeket az életben,mint engem, ha mindennap tapasztalnátok azt,mennyire még csak észre sem vesznek az ellenkező neműek,mintha ott sem lennél,nem is léteznél. Ez még a jobbik eset, sokszor a megvető,csúnyán néző tekinteteket is látni,és semmi pozitívat. "


Ne b/////szd már fel az agyam. egy veleszületett és egy időközben kialakult súlyos betegséggel élek. Ezek megnehezítik számomra a pasizást (vannak pasik, akik nem fogadják el, hogy nem megy minden a szexben ezek miatt). 23 éves vagyok, 30 éves koromra érik egy tolószék. Ha gyereket szülök valaha, tuti, hogy tolószékbe kerülök. Tudod, ha ezt egy pasiért valaha bevállalom, annak többet kell letennie az asztalra annál, mint hogy itt fröcsög. A te s**ggfejségedért még elhízni se akarna egy nő sem, nem hogy tolószékbe kerülni. A világon senki másnak semmi baja nincs. Rám aztán nem néznek ám megvetéssel. Ne húzzál már föl.

2016. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
71%

"Mindenkivel kedves és tisztelettudó szoktam lenni,a buszon az ismeretlen nénivel is,de az utcán akár csak legutóbb valakinek egy zsebkendőre volt szüksége,és azt is felajánlottam,és még sorolhatnám hasonlókat... "


Kedvesség! Nocsak! Én meg reggel megfésülködtem. És a körmömet se rágom. Most vállon veregettek?

2016. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!