Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya pasi mellé szép csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasi mellé szép csinos nő dukál?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Olyant ütött a srác hódítás közben, hogy esés közben belegabalyodott a függönybe :)
2016. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

Dukál ha ki van tömve pénzzel! :D

Pl. ott van "Andy-papa" példája is. :)

2016. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kinek mi a csúnya? Vegyük pl. Berki Krisztiánt (a celebet), na, őt (többnyire a férfiak) oltják mindenféle fórumon, hogy hogyan néz ki (az arca), viszont sok nőnek bejön. (Most tekintsünk el attól, hogy milyen hatással van a médiára, és hogy mekkora bohócot képes magából csinálni.) Mondhatnátok, hogy Berki a pénze miatt tetszik a nőknek, de én magam körül azt látom, hogy a gyengébbik nemnek az ambiciózus férfiak jönnek be. Akiknek vannak terveik, akik tudják, hol akarnak tartani x év múlva, akikben lehet hinni, hogy igen, vele fel tudom nevelni a gyerekeimet. (Mert azért hiába nem vagyunk állatok, a legtöbb ember ma is a gyerekvállalás miatt alapít családot.) És igen, egy ilyen férfinak általában van, vagy hamarosan lesz is pénze, így biztos háttért tud teremteni a családjának. De az, hogy sikeres, a személyiségéből fakad, nem a két szép szeméből.


Persze vannak olyan nők is, akiknek a luxus életvitel a szempont, de visszaszállva a földre, azért egy anya se akarja, hogy a gyerekvállalás anyagi problémák miatt csússzon, vagy hogy több olyan dologról le kelljen mondania miatta, ami mondjuk nem luxus, de egyszerűen nem lesz rá pénz, mert pelenkát kell venni. Ezért az életképes férfiak sikeresebbek a nőknél.


Engem mindig is lelkesített, ha egy férfi a terveiről beszélt, s ha az illető az aktuális párom volt, próbáltam is neki segíteni a céljai megvalósításában.


Viszont egy olyan pasi, aki csak sír, hogy nincs munka, még a szüleinél él, nem tudja, mit akar az élettől, hogy mihez kezdjen magával, és sugárzik belőle a reménytelenség, az nézhet ki bármennyire is jól, a kutyának nem fog kelleni, max 1 mártír nőt tud felszedni, aki megsajnálja, és megpróbálja kirángatni a gödörből.


Nyilván a párválasztás során valamennyire számít a kinézet. De az, hogy kinek ki a szép, szubjektív. Én pl. sose kezdenék nálam alacsonyabb férfivel, míg egy nagyon kedves barátnőmet egyáltalán nem zavarja, ha magasabb a párjánál. Nekem bejön, ha egy férfinak nagy orra van, barátnőmnek meg nem. Nem vagyunk egyformák. 28N

2016. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%

Na, ez a legröhejesebb megideologizálása annak, hogy miért várható el egy bombanőtől, hogy egy sikertelen ronda igénytelen pasas mellett legyen. A "mi férfiak, vizuális típusok vagyunk, a nők nem, így a nők nem várhatják el a pasastól, hogy jól nézzen ki, mert az szimpla válogatás, de mi elvárhatjuk, mert belénk van kódolva" szorosan a nyomában van...


Nem, nem DUKÁL. Nem várható el. Megette a fene az egészet, ha vkinek egy másik ember kell maga mellé, hogy önbizalmat nyerjen. Irány a pszichológus!

2016. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10 ronda kövér nőből, 9 izmos és magas félistennel jár vs 10 ronda pasiból 10-nek csak Marok Maracsa jut!


Tehát a kérdésedre NEM a válasz, hiszen még a ronda punciért is hatalmas a versengés!

2016. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!