Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már reménytelen eset aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már reménytelen eset aki 24 éves koráig nem talál magának senkit?

Figyelt kérdés
Ezzel én is így vagyok. Tehát aki eddig nem találta meg a párját az vagy csúnya, vagy csak ennyire lúzer. Pedig nekem azt mondják a szüleim ha már eddig nem sikerült egy tartós kapcsolatot találnom, már ezután sem fogok, mert ennyi idősen már a legtöbb férfi vagy házas, vagy komoly kapcsolatban él évek óta.
2016. máj. 13. 07:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne reménytelen? Nem korfüggő hogy ki mikor találja meg a párját. Valaki hamarabb, valaki később. Ne görcsölj rá, legyél természetes és nyitott, te is meg fogod találni a neked valót.
2016. máj. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Ne hallgass rájuk. Az is megeshet, hogy túltottán rágörcsölsz a témára. Mindenkinek más a tempója.

Inkább éldd az életed, legyél jókedvű, nyitott, és ha adódik lehetőség, ragadd meg.

2016. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén hogy azért ennyi idősen tényleg rá vagyok görcsölve erre a témára, mert a szüleimnek tényleg igazuk van abban hogy kifutottam az időből.
2016. máj. 13. 07:52
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit nyitottabbnak kellene lenned,csak fogadd szívesebben a férfiak közeledését nehogy a nagy Ő-t is visszautasítsd valamilyen ürüggyel.:)
2016. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mi van? :D

Nehogy azt higyjétek gyerekek hogy 30-40 felett nincs is élet;) Nagyon is van. Nyugi, semmiről sem maradtál le!!

2016. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Van ismerőseim akik 40 felett jöttek össze és utána házasodtak. Nem tudom, hogy előtte mi volt, de valószínűleg nem az igazi. Nagyon szép pár. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy neked is még ennyi idő, hanem azt, hogy sosincs késő. Egyáltalán semmivel se vagy elkésve :)
2016. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem találta meg az igazit, mert sokan nem, ez tény. De az a legrosszabb, ha még eddig nem volt semmi se. Én is itt vagyok 24 évesen 0 tapasztalattal. Nők meg nem nagyon csípik ilyen korban már a tapasztalatlanokat. Olyanra vágynak, aki nem egy kezdő felfedező, hanem gyakorlott túrázó. :D
2016. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Azzal egyetértek hogy még messze nem vagy kifuva az időből. Viszont ha eddig semmilyen kapcsolat nem jött össze akkor érdemes elmerengni a dolog miértjén. Annak ha valaki x évig egyedül van vagy egyáltalán nem volt még kapcsolatban annak mindig oka van. Többnyire olyan ami idő és energia ráforditással orvosolható. A "lúzerség" kinőhető a csúnyaság pedig ezer módon javítható emellett viszonylag ritka az a férfi aki mindenki szerint csúnya.

Emellett amit fönt is írtak ne görcsölj légy nyitott és élvezd az életed. A kiegyensúlyozottság nagyon vonzó és manapság elég ritka tulajdonság.

2016. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nekem már volt ez-az, de szex terén semmilyen tapasztalom nincs.
2016. máj. 13. 08:31
 10/21 A kérdező kommentje:
Amúgy nő vagyok.
2016. máj. 13. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!