Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az már reménytelen eset aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már reménytelen eset aki 24 éves koráig nem talál magának senkit?

Figyelt kérdés
Ezzel én is így vagyok. Tehát aki eddig nem találta meg a párját az vagy csúnya, vagy csak ennyire lúzer. Pedig nekem azt mondják a szüleim ha már eddig nem sikerült egy tartós kapcsolatot találnom, már ezután sem fogok, mert ennyi idősen már a legtöbb férfi vagy házas, vagy komoly kapcsolatban él évek óta.
2016. máj. 13. 07:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Dehogy reménytelen. 25 éves pasi vagyok és ugyanúgy "szingli". Bár most kezdenék igazából jobban ismerkedni. Eddig többnyire tanulással foglalkoztam.


A szüleid nem tudom miért ilyenek, de ezek elég rosszindulatú megjegyzések. Mintha siettetni akarnának, de ezzel csak megijesztenek és beléd sulykolnak rossz víziókat. Ne jöjj össze csak azért valakivel, hogy legyen egy kapcsolatod, amiről elmondhatod, hogy van egy kapcsolatod és talán hosszú lesz.


Nem lehetsz csúnya sem lúzer. Akkor jobb lenne, ha lett volna egy 4-5 éves kapcsolatod és most ért volna véget? Az sikernek számít, ha egy hosszú kapcsolat volt, ami véget ért? Naugye, hogy nem :)


Ha szeretnél esetleg beszélgetni, vagy ismerkedni, én szívesen megismernélek :)

25F

2016. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!