Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért vannak óriási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért vannak óriási elvárásaik a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Fordítsuk meg a kérdést, ne mindig csak a nőkről legyen szó!
2016. máj. 14. 17:09
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
27%

Ennyi!


Én már a másik kérdésre válaszoltam :D


23/L

2016. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
53%
Férfiaknak :D jólvan
2016. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 ~OnLány~ ***** válasza:
77%

Beszéljétek meg azzal, aki lentebb már írt.


Itt most lehetne veszekedni, mert minden nap kitesz valaki ilyen buta kérdést.

Miért nem fogjátok fel, hogy nem minden embernek nagy az elvárása, és mindenkinek különbözik. Ó istenem..

2016. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
50%

Mondjuk szerintem a manapság miért sírnak annyit a "férfiak" érdekesebb kérdés lenne. :D

De örülök hogy másnak is szúrja a szemét.

2016. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
75%

Nekem személy szerint nincsenek nagy elvárásaim a nők irányába.


Ne legyen elhízott, külsőre fogjon meg Káros szenvedélyektől mentes.Alkalmi alkohol fogyasztás rendben van, dohányzás teljesen kilőve.

Szeresse az állatokat, legyen kedves.


Azt hiszem ennyi


26/F

2016. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Miért ilyen ritka az ilyen férfi, mint az 5-ös válaszoló...?
2016. máj. 14. 17:21
 7/60 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nincsenek nagy elvárásaim. Sőt, azt szokták mondani,nagyon alacsony a léc. De, így is egyedül vagyok. (Ééééés jöhetnek a "defektes vagy" kommentek. Pedig csak átlagos...)
2016. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
76%
Miért van az,hogy ha szabad hétvégém van,akkor esik az eső, de ha túlórázom,akkor hét ágra süt a nap? Ez is miattatok van! :)
2016. máj. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:

Ne legyen elhízott, legyen intelligens és kedves.

Nem hiszem, hogy ez egetverő elvárás volna.

2016. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
56%

Lehetne egy egész életen át vitázni erről. Én azt gondolom, hogy butaság általánosítani. A lehető legmélyebben kell megismerned ahhoz valakit, hogy némi sejtésed legyen arról, miért úgy gondolkodik ahogy.

Sokan szeretnék magukat különlegesnek látni, és mégis csak olyan kevesen eredetiek, hogy iszonyat. Főleg nőkre értem most, mivel én férfi vagyok, és hetero, tehát nem írhatok férfiakról. De ott is vannak "jó madarak" szép számmal.

Szóval téves önismerettel rendelkeznek, és mivel önhype van jelen, az elvárásokat is felteszik magasra. Ezzel csak az a para, hogy spirálba kerül az illető, mert a fától nem látja az erdőt és mindig másokat fog hibáztatni a saját gyengeségeiért.

2016. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!