Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek kiderülne, ha kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiderülne, ha kb. egy hétig minden nap más sráccal találkoznék?

Figyelt kérdés

Nem kamu kérdés, teljesen komoly. Soha nem hív senki randira, de most persze elhívtak egyszerre többen is, és fogalmam sincs, mit csináljak. Menjek el mindegyikükkel?

Nem ismerik egymást, de mind Budapesti. :S


2016. máj. 15. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Hülyíts minél többet hajrá, csak ha az összes lekopik a végére ne csodálkozz...
2016. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a baj? Nem vagy együtt senkivel, RANDIRÓL van szó! Randi ne egyenlő a járással és nem hiszem hogy az első sráccal össze is jössz.
2016. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetnél? Ez csak randi. A randi arról szól, higy megismerkedj valakivel közelebbről. Semmiféle elköteleződést nem jelent ez. Menj csak nyugodtan
2016. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha a lelkiismereted nem bánja, akkor csináld, csak majd ne sírj, ha téged vernek át vagy aláznak meg. Jusson eszedbe, hogy mindenki azt kapja, amit adott.
2016. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hahó, nem párhuzamosan jár 3 sráccal :D

Ez csak randi.

2016. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, hát randizni elmehetsz, de akkor fogod magadat szarul érezni, ha már az első megtetszik és a többinek, akinek szintén megígérted, éppen ezért nemet kell mondanod.
2016. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem bp elég nagy ahhoz h ne legyen ebből gond :v
2016. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy egy randi annyira nagy dolog lenne. Én egyébként sem szoktam csókolózni rögtön meg semmi ilyesmi.


Mellesleg ne játssza már itt sok pasi az ártatlan bárányt, hogy ők mindig csak egy nővel ismerkednek... Ez nem hülyítés szerintem, hanem csak próbálja az ember megtalálni a legjobbat.

2016. máj. 15. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!