Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki szokott netes társkeresőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott netes társkeresőbe partnert keresni? Mert szerintem már neten se lehet nagyon párt találni. Vagy mi a véleményetek erről? Nemet kort írjatok.

Figyelt kérdés
Én nem voltam az a bátor ember aki csak úgy leszólít egy nő az utcán ,ha tetszik.Én a netes párkeresést választottam.Mondjuk régebben mikor a net bejött úgy 2000 környékén szerintem akkor még lehetett ismerkedni.De most vagy a szőke herceget keresik nagy pénztárcával, vagy tényleg a nagy Love-t.Hiába adunk a társkeresőknek hangzatos nevet pénzt kell fizetni hogy ismerkedj és hogy láss képet a kiválasztottról.Én kíváncsiságból szex társkeresőkbe is regisztráltam.Nos mondanom se kell ,férfi társaim már azt hogy szex azt komolyan értelmezték.magyarul nem sokan raktak ki magukról arcfotót.De szerintem ott is ugyanaz az esély van mint a normál társkeresőkben.Persze mindég akad egy felsőbrendű személy aki a helyesírásod vagy a végzetséged fikázza.Persze ő biztos valami diplomás gazdag pasira hajt.szóval nektek milyen tapasztalotok van?

2016. máj. 15. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallod, szinte minden koncert után fel tudok szedni egy csajt, és teszem hozzá, mindketten józanok vagyunk. Interneten meg vissza sem integetnek. Én hanyagolnám.
2016. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig mindrol kiderult, hogy az eletben egy nagy nullak. Visszataszito a felhozatal.
2016. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
amelyik csaj 6-7+ éve regisztrálva van, annak alapból nem írok levelet. Aki csaj létére 7 év alatt nem tud onnan összeszedni egy kapcsolatot azzal tényleg bajok lehetnek.
2016. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!