Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 30-as dolgozó nőnek hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as dolgozó nőnek hol van esélye párkapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ahol a 30-as dolgozó pasik vannak.

Ez már csak így megy.

2016. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

30-as dolgozó pasiként pont ugyanezt kérdezném a kérdezőtől.


Mintha 30-as nők vagy otthon ülnének a munka után, vagy maximum 3-4 barátnővel osztják meg a szabadidejüket, egyik sem az a szituáció, amiben meg lehet ismerni őket.

2016. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 2. válaszolóhoz, ugyanezen a megállapításon vagyok én is.

A kérdésre válaszolva: Mit csinálsz munka után általában? Mész még valamerre, vagy csak otthon vagy? Mert ha nem mozdulsz ki, akkor nem fogsz találni senkit. Most már lassan megjön a jó idő, lehet sétálni a városban, jönnek a nyári hétvégék, amikor mindig van valami ingyenes rendezvény vagy koncert. Esetleg keress egy olyan hobbit, amihez társ kell, akkor ott is tudsz ismerkedni még.

Neten is lehet, bár ott nagyrészt a tirpákok fognak írni, vagy akik egy gyors numerát szeretnének.

Amúgy nekem is ez a gondom, meló után alig marad időm elmenni valahova. Bár itt ahol lakom, sok szórakozási lehetőség amúgy sincs.


30F

2016. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ milyen típus. Ilyen pszichoszingli vagy ez a kiégett 30'-as.
2016. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Itt.Velem.
2016. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mikeXxX ***** válasza:
Nőket esküszöm a saját 30-as korosztályomban még csak szinte nem is látok sehol így én is feltehetném ezt a kérdést csak férfiként !
2016. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát a 30-as nők már azért vannak ritkábban mindenhol mert egy részük már házas, sokaknak férj nincs de gyerek az már van, sokan meg komoly kapcsolatban élnek már és vannak azok akiknek pasi is van meg gyerek is és azok is ott vannak akik szinglik meg minden de 2 állásban dolgoznak mert egyedül nehezebb fenntartani egy lakást. A huszonévesek között több a gyerektelen, meg a szabad és még koleszban élnek vagy a szülőkkel vagy barátnőkkel és sokan csak tanulnak szóval ráérnek bulizni stb...

Hogy a kérdésre is válaszoljak vannak olyan klubbok,bárok Budapesten ahova idősebbek is járnak. Koncerten nehezebb ismerkedni az valahogy más, nekem legalábbis ez a tapasztalatom. Ami még adhat lehetőséget az a sportolás. Persze olyat kell keresni ahova pasik is járnak nem valami női tornát. De sztem nem jó ha az ember szándákosan keres párt, ha spontán jön a helyzet az a legjobb, csak normális életet kell élni. Ebben meg nyilván benne van az hogy az ember eljár ide-oda, ez lenne a természetes. Van aki ritkábban teheti meg de sztem mindenki megteheti ha akarja. És akkor úgyis jön az akinek jönnie kell, csak úgy váratlanul. 27/N

2016. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
hagyd a fenébe a munkát, és keress, hát nő vagy, majd eltart valaki. Nagyon nehéz lehet nőként keresni, majd gondolok rád sokszor, hátha hamarabb lesz úgy neked.
2016. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólók többségével.

Ismerkedni nem lehet a négy fal közt, otthon ülve. Ki kell mozdulni, beülni különböző helyekre, szórakozni. És ha megoldható, egy másik egyedülálló barátnővel - nekem az a tapasztalatom, ha teljesen egyedül vagy vagy nem foglalkoznak veled, vagy csak egy éjszakára kellenél..

Persze más kérdés, tudsz-e vidám, vonzó, pozitív lenni munka után, vagy hétvégén tudsz-e időt szakítani a családi-baráti kapcsolatok ápolása mellett... Nekem inkább az utóbbi dolgok miatt nem megy, pedig már nagyon vágyom az igazira :)

Muszáj lenne eljárni ;)

2016. máj. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hát a 30-as nők már azért vannak ritkábban mindenhol mert egy részük már házas, sokaknak férj nincs de gyerek az már van, sokan meg komoly kapcsolatban élnek már és vannak azok akiknek pasi is van meg gyerek is"



Igen, kétségkívül igaz, hogy a 30-as korosztályban már sokaknak családjuk van, vagy legalábbis nagyon komoly kapcsolatuk.


De ez nem csak a nőkre, hanem a férfiakra is vonatkozik, mégis a 30-as férfiak szingli része nem olyan "láthatatlan" réteg, mint a 30-as nőké .


Egy multinál dolgozom, van egy csomó 30-as kolléganőm, akik szép karriert építettek, de még mindig nincs családjuk, sőt talán több ilyen kolléganőm van, mint akiknek van már gyerekük/férjük/élettársuk. Mégis, ha körülnézek azokon a helyeken, ahol megfordulok, akkor nem látom ezeket a nőket, a folyosói beszélgetések alapján meg körülbelül azt tudom leszűrni, hogy jó részük otthon várja, hogy hátha becsenget a szőke herceg, másik részük pedig kifejezetten a barátnők oldalán olyasmi programokat szervez, olyan helyeken, ahol a férfiak előfordulási gyakorisága elég kicsi, valamint 4-5, szoros, már már falanxot alkotó nőhöz elég nehéz odamenni ismerkedni, ha mégis oda téved 1-1 férfi a közelükbe.

2016. máj. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!