Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, az nagy baj, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, az nagy baj, ha én első randin még nem akarok csókolózni?

Figyelt kérdés

Nem magával a csókkal van bajom, csak amikor eddig ilyen volt, utána mindig rájöttem, hogy még korai volt, mert nekem előbb kicsit meg kell ismernem a másikat.


Csakhogy a pasik meg mindig eltűnnek utána, mert elutasításnak veszik, meg hogy nem adok jeleket... És hiába írják itt mindig, hogy az ilyen hadd menjen, de én még csak ilyennel találkoztam, ráadásul volt közöttük nagyon félénk srác is, akiről tényleg nem gondoltam volna.

Persze nem csak mindig ez volt az oka, volt, hogy én nem akartam újra találkozni.


2016. máj. 15. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én emiatt biztosan nem tűnnék el,de lehet,hogy régimódi vagyok.:)
2016. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
nők is eltűnnek utána ha első randin nincs csók.
2016. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elutasításként jön le a viselkedésed, akkor nincs min csodálkozni. Ha egyértelműsíted, hogy neked csak kell egy kis idő, de amúgy érdeklődsz, akkor biztos vagyok benne, hogy megértőbbek lesznek a fiúk. Első randin speciel én sem szívesen csókolóznék, persze attól is függ, mi volt előtte.


24/F

2016. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak rövid ideje ismerem a lányt, akkor első randin alapból nem szoktam csókot kezdeményezni, mert elég feszült vagyok az első találkozásnál, én is inkább a félénkebb típushoz tartozom. Viszont ha már hónapok, netán évek óta barátok vagyunk, akkor nem lenne gond.

Nem attól nem lesz következő randi, mert nincs csók. Ha jól érezzük magunkat, akkor úgyis keresni fogjuk egymás társaságát, csók ide vagy oda.


30F

2016. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer valóban tetszeni fog egy pasi, akkor csókolózni fogtok az első randin.
2016. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nincs kőbe vésve. Én pl mindig barátként találkozok a nővel, akivel ismerkedem.

Minden spontán. Semmi sincs eldöntve, mit szabad, mit illik. Nem érdekelnek a szabályok, elvárások, szokások, hagyományok. Felőlem akár szex is lehet, ha annyira tetszünk egymásnak.

Nincs senkim, azt csinálok amit akarok. :)

2016. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj. Csak valamilyen módon tudasd velem, hogy jól érezted magad.


2: Ha rámenősebb a lány, akkor ez valóban így van. Jártam már én is így.

2016. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!