Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esély van a mai világba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van a mai világban aszexuális lányt találni?

Figyelt kérdés

Egyre több a leszbikis, meg a biszexuális, viszont aszexuálissal még nem találkoztam. Szeretnék majd egyszer én is párt magamnak, remélem vannak még aszexuális lányok.

20/f



2016. máj. 16. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
mivel statisztikailag kb minden 10. ember aszexuális, ezért van esélyed.
2016. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
Ha aszex vagy mégis mit akarsz egy lánytól?
2016. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

1-es

Nem keverted össze a homokosok statisztikájával?

2016. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

2.


Érzelmi, lelki kapcsolatot: Gyengédséget, érintést,odabújást. Csak éppenséggel reszelős szexet nem.

2016. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Vannak hát, többet is ismerek.
2016. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

Sunshinedoll

Aszexuális != frigid

Just FYI

2016. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#2 Mert te csak szexet akarsz egy lánytól??


Nem igen vonzódom a szex iránt, vígan meg vagyok nélküle is, valamint fitymaszűkületem és rövid fitymafékem is van, amit persze lehetne orvosolni dr számomra nincs miért, meg aztán a makkom annyira érzékeny, hogy ha bármi hozzá ér akkor nagy fájdalmaim lesznek, így elképzelni se tudom, hogy berakjam valahová, vagy hozzá érjenek.

Olyan kapcsolatot akarok, amiben jelen van az érzelem, a szerelem, a szeretet, a törődés. Igaz,a mai világban alapból nem szerepelnek ezek a kapcsolatok nagy részében, csak a szex, éppen ezért is aggódom, hogy nem találok ilyen lányt. Volt egy 3 éves kapcsolatom. Én 16 voltam, a lány pedig 14. 17 éves korára már nem tudta elviselni, hogy nem akarok vele lefeküdni, így közös megeggyezés alapján elváltak útjaink. De azóta se talólok olyan beállítottságu lányt, mint én. Persze nem társat keresni akarok itt, csak feltettem a kérdést, hogy mennyire gyakoriak az ilyen lányok.

2016. máj. 16. 21:07
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Gorgesd vissza az elmult 3-4nap kerdeseit,pont egy hasonlo kerdest tett fel ide egy aszexualis lany!nem azt mondtam h o lesz a te embered de lega kozos kapcsolodasi pontotok mar van.
2016. máj. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
5%

Az ilyen nők nagyon ritkák, és megtudod miért.

A nők számára a szex sokkal több élvezetet ad, mint a férfiak számára.

A férfi orgazmus egyszeri, pár másodperc és a test egy szűk részére korlátozódik. Ezzel szemben a női orgazmus lehet többszörös, percekig tartó, szinte az egész testre kiterjedő. Ez nagyságrendekkel nagyobb élvezetet jelent. Ezért erről a csajok ha ezt már megtapasztalták, nemigen fognak lemondani róla.

2016. máj. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 opened paradise ***** válasza:
73%
Van aszexuális társkereső.
2016. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!