Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen szinten magamnak való vagyok, úgy sem lesz senki, aki ezt elviselné?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a társaságot, sokkal jobban szeretek egyedül lenni. Van lakótársam, de nem örülök neki, mert idegesít. Elvagyok úgy is teljesen jól, ha napokig ember nem szól hozzám, és párkapcsolatban sem tudnék minden nap együtt lenni valakivel, meg összebútorozni.


Arra gondoltam, hogy erre a szexkapcsolat lenne a megoldás.

Szerintetek?


20N


2016. máj. 17. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok(csak férfi) és ugyancsak a szexkapcsolatban látom a megoldást.

A többi ember konvencionális kapcsolatot akar és ezt az attitűdöt nem tűrik meg hosszabb távon.

2016. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Énis ilyen párt keresek most. 22/F
2016. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Remélem Baranyában élsz,várlak.
2016. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sz0patni való csajszi.
2016. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ribi még lehetsz.
2016. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor keress szexkapcsolatot, csak ne olyanokra csapj le, akiknek barátnője vagy felesége van!
2016. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Miért hajtanék foglalt emberekre? Ez már megint egy buta általánosítás.
2016. máj. 17. 18:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem tudhatod, amíg nem ismersz megy egy olyan fiút, akit igazán megszeretsz.


Hidd el, minden ember társas lény és ez alól te sem vagy kivétel. Szerintem ha lenne párod, vele szívesen lennél sokat együtt, még ha introvertáltabb vagy, akkor is.


(hasonló vagyok fiúban és átéltem már ezt...)

2016. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, akit nagyon szerettem, barátok között is volt olyan, de valahogy nem megy. :S
2016. máj. 17. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
9: De a te részedről, vagy a másik részéről nem megy?
2016. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!