Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem próbálkozik nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem próbálkozik nálam senki?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és még sosem volt barátom, még egy randira se hívott el soha senki. Bulikon szoktam kavarni srácokkal, nagyon ritkán egy egyéjszakás kaland is becsúszik, de amúgy semmi sem történik soha. Nem is voltam még szerelmes és nincs a környezetemben olyan srác aki tetszene, akivel jól el tudnék beszélgetni, sőt még fiú barátaim sincsenek.. Magabiztos vagyok, nyitott, sokat járok el itthonról, megvannak a baráti köreim, a külsőmet illetően sokat mondják hogy szép vagyok. Nem értem miért nem történt még semmi? Nem feltétlen akarnék egy kapcsolatot bármi áron, de azért megijeszt, hogy miért nem próbálkozik nálam senki.
2016. máj. 6. 20:36
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A barátnőim szerint félnek tőlem a fiúk (olykor a lányok is), mert van egy kisugárzásom, ami megijeszti az embereket. Emiatt nem mernek nyitni (gondolom...)
2016. máj. 6. 20:38
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Nem öltözködsz (és viselkedsz) túl kihívóan? Ha igen, szerintem ezért kerülhetnek a pasik, mert

a, aki párkapcsolatot keres, annak ez nagyon nem szimpi

b, feltételezik, hogy egy "ilyen jó nőnek" tutira van pasija.

2016. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csúf fejed van, viszont a tested egy patront megérhet.
2016. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Az egy éjszakás kalandokig olvastam.

Itt el is vágtad magad.

Szégyentelen vagy!

25/F

2016. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
hát vannak barátnőim akik nagyon szépek és annak ellenére hogy van pasijuk mindig próbálkozik náluk egy csomó srác
2016. máj. 6. 20:43
 6/20 anonim ***** válasza:
54%

Miért hiszed azt, hogy te megérdemled mások figyelmét?

Persze gondolom most jön az, hogy "de hát én küldtem a félreérthetetlen jeleket duh", de most tényleg, tettél te valamit annak érdekében, hogy legyen kapcsolatod? Ha egy tízes skálán kellene belőnöd, hogy mennyit energiát és időt fektettél a dologba, gondolom a végeredmény inkább a nullához konvergálna, mintsem az egyhez. Azon kívül, hogy néha terpesztesz egy idegennek, csinálsz valamit, amivel fel tudod kelteni a férfiak figyelmét, vagy szerinted elég az, ha kurväként reputálod magad? Ez kb. olyan, mint amikor a teste minden négyzetcentijét teletetovált, szegecselt arcú vágott nyelvű, garázskoncerteken csápoló torz félhomunculus arról panaszkodik, hogy senki se akarja őt alkalmazni és azon töri a fejét, hogy ez miért van.

2016. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Lehet abban valami, amit a barátnőid mondanak. Nekem is ilyen a kisugárzásom, végül neten ismertem meg a barátomat.
2016. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%

az a egy-egy ejszakas kaland egge kiabrandito

lehet hogy kielt vilagi fejed van latszik rajtad ez a....egy-egy kaland....

2016. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

"Bulikon szoktam kavarni srácokkal, nagyon ritkán egy egyéjszakás kaland is becsúszik, de amúgy semmi sem történik soha."

Na ezért nem kellesz senkinek komoly kapcsolatra.

2016. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Én azon a véleményen vagyok ( de lehet, hogy ez csak a saját véleményem) hogy akitől én komoly kapcsolatot akarok, ne legyen meghódítható egy este alatt, és ne bújjon ágyba a 2 szememért..... Kelljen érte küzdenem, letenni valamit az asztalra.
2016. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!