Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban nem fog addig senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem fog addig senki szeretni, amíg én sem szeretem magamat?

Figyelt kérdés

Folyton kevésnek érzem magamat ismerkedésnél, és a kapcsolataimban is mindig baja volt velem a másiknak, különböző okok miatt.

Az nem megy, hogy fogadjam el magamat olyannak, amilyen vagyok, mert ez már 9 éves korom óta nem sikerül, amióta rájöttem, hogy annyira más vagyok, mint a többiek. Pedig bármit megadnék azért, hogy magabiztos legyek, laza, és tiszteljem önmagamat...


Más hogyan lendült túl ezen?

20 L


2016. ápr. 15. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, ez hülyeség. Én se szeretem (vagy akár csak kedvelem) magam, a párom mégis imád. Csak meg kell találni a megfelelő partnert :)

20N

2016. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Igen, ez így van!


Ja, amúgy ne aggódj. Nem vagy más, mint a többiek, és különlegesebb sem, mint mások. Éppen annyit szerencsétlenkedsz, mint a többi önbizalomhiányos, akár itt a gyk-n is.

Hogyan lendülj túl? Merj belevágni kihívásokba! Keress új hobbikat, tűz ki célokat magad elé! Legyél igényes magaddal szemben! Tanulj! Vágj bele olyan dolgokba, amelyektől félsz (persze ne esztelenül)!

Ezektől nőni fog az önbizalmad.

2016. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az, hogy más vagyok, nem azt jelenti, hogy különlegesebb, nem tudom, miért kell kiforgatni a szavaimat.
2016. ápr. 15. 22:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj magadról kicsit többet. Mi a baj veled? :)
2016. ápr. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban leírhatnád miért érzed magad másnak (akár privátban is), talán így tudunk segíteni.
2016. ápr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. én se szeretem magamat, mégis van barátom. de tény, hogy nem tetszik neki hogy mennyire utálom magam. viszont én próbálok tenni ellene, tudom milyen akarok lenni. szóval nem így állok már hozzá, hogy úgyse fog sikerülni. ha nem tudod elfogadni magad, akkor válj olyanná akit el tudsz fogadni. amilyen lenni szeretnél.
2016. ápr. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja... hát lehet úgy barátod, amíg majd meg nem unja az önutálatodat...
2016. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nőként simán lehet barátod, hogy nem szereted magad.

Férfiként barátnő esélytelen.

2016. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!