Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapsag miert nehez egy szep...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapsag miert nehez egy szep lanynak pasit talalni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Mert kialakult egy vélemény róluk az embereknek.


Főleg azoknak akiket az úgymond "szép lányok" elutasítottak, persze relatív kinek mi a szép de akkor is.


A férfiak egy része úgy van vele, hogy jól néz ki okés, de biztos sokba kerül hosszútávon így rövid távon megéri.


Kevesebben vannak azok akik nincsenek semmilyen különös véleménnyel róluk. Nekik van igazuk mert átlagnak veszik őket. Csak sok ilyen nő a fellegekben jár.


De ha egy állítólagos szép lány látja h a férfi bátortalan mert esetleg jól néz ki és úgysem kellenék neki típus de a csajnak is tetszik akkor LEHET KEZDEMÉNYEZNIE a lánynak is. Nincs megtiltva.

2016. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

Hát igen, az előítéletek, és főleg az, hogy félnek a pofáraeséstől, sajnos :)

De szerencsére azért akadnak valódi férfiak is

17L

2016. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

a) Bátortalanok a mai pasik.

b) Azt gondolják, hogy úgyis van már barátja a lánynak, hisz szép.

c) Nem elég szépnek lenni, kell belülre is pár értékes tulajdonság.

2016. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Manapság miért nehéz kreatív kamu kérdést írni?

Egy szép lánynak nem nehéz pasit találni, ahogy egy helyes pasinak sem csajt. Nem a szép lányok és a helyes pasik sírnak itt, hogy nem találnak senkit.

2016. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Ekkora kamu kérdést életembe nem láttam még :D, azt nemértem kinek volt pofája ezt kiírni de most komolyan.
2016. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Itt akarna ismerkedni kapásból 20 normális férfi közül válogathatna ha naponta megteszi napi +10 ember, társkeresőn napi 200-500 szokott írni a szép lányokra, utcán kb 20 odamegy buliba hozzájuk, utcán is legalább 5 ha jó helyen vannak, nekem mégegyszer ne panaszkodjo egy lány.
2016. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Egy férfi meg ráír 200-ra és 2 válaszol abból mind lekopik, na most akkor lehet észrevenni a külömbségeket és NEM TÚLOZTAM BIZONYITOTT.
2016. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha igaz ez a kérdés akkor valami baj lehet. Vagy nem jársz olyan helyen ahol sikerülne, vagy nagyok az elvárások vagy pedig belőled hiányzik valami. Egy komoly kapcsolathoz a külső édes kevés, de tényleg!


Egyébként ahogy elnézem a társkeresőket, 80%-ban olyan szép lányok akiket gondolkodás nélkül "elfogadnék" csak mint mondtam fentebb: nem minden a külső. Nagyon nem.

2016. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert az emberek többsége nem x6-al közlekedik, és ez a szép lányoknál a belépő szint.
2016. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Mert egy szép lány jóképű fiút akar. Ez a többi lányra is igaz, így nagy a konkurencia.
2016. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!