Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen le kell mondanom arról hogy fiatal csajom legyen?

Figyelt kérdés
52 éves vagyok és kissé elhízott, de nem vészesen. Meg lehet kövezni érte, de főleg a jóval fiatalabb (20-as) csajok izgatnak. Van esélye egy magamfajta palinak arra, hogy tartós kapcsolata, akár házassága legyen ilyen korú nővel? Már kezdem feladni, mert eddig nem igazán jött még össze..

2016. máj. 20. 04:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Abbol kiidnulva, hogy 20 evesen 50 eves pasim volt es meg csak nem is volt gazdag, siman osszejohet egy fiatalabb csaj:-)Nyilvan ehhez kell egyfajta beallitottsag akit nem erdekel a kor es en ilyen voltam huszonevesen.


Most 31 vagyok es kb kizart h osszejojjek egy veled egykoru emberrel leven a generacios kulonbseg oriasi, de huszonevesen ez nem erekelt mert halalosan szerelmes voltam. Kb 5 honapig voltunk egyutt, sokat tanultam tole a mai napig baratok vagyunk:-))


Szoval nem remenyetelen:-)))

2016. máj. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
21 éves lány vagyok és sosem kezdenék nálam már tíz évvel öregebbel sem. Mások a célok, az életritmus és nem utolsó sorban nem vonzódom hozzájuk kicsit sem. Sőt, az ilyen idős fazonoktól akiknek csorog a nyáluk a fiatal lányokra egyenesen hányingerem van.
2016. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát... nem igazán.


1. A 20onéves lányok nagy része azért a saját korosztályával van tartós kapcsolatban.

2. Aki idősebbel akar lenni, az meg tud válogatni, mert rengeteg 40/50-es pasi hajt rájuk, mert nekik feszes test kell. És tuti találnak nálad jobbat, olyat, aki jobban tartja magát... aztán azt sem tudjuk, ezen felül mit tudsz nyújtani

3. Mi lesz a házasságban, ha a nő megöregszik? Ha neked csak a 20éves pipihusi kell, akkor értelme sincs, mert ahogy elkezd ráncosodni, már fujj, kb.

4. Kérdés, hogy biztos, hogy tartós kapcsolatot el tudsz velük képzelni? Nemcsak a vonzalom meg a dugás részét, hanem a beszélgetést, napi problémákat... ha igen, akkor érzelmileg tök éretlen vagy... magad korabeli férfi, ha normális, akkor nem tekint szellemi partnerként egy olyan 20onéves lánykára, akinek az a legnagyobb problémája, hogy a kedvenc diszkójában egyre több a 16 éves meg 1est kapott a zh-jára...

2016. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Tartós kapcsolatnak extrém kicsi az esélye, és nem azért, mert ne jöhetne létre vonzalom, hanem mert egy tartós kapcsolatot egészen más értékek működtetnek és tartanak fenn, mint a szexuális izgalom. Elengedhetetlen a hasonló értékrend, életstílus, gondolkodás, kommunikációs szükséglet, szexuális szükséglet, stb., és arra, hogy ez generációnyi szakadékkal működjön, kb. 1 a millióhoz az esély.
2016. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
A válaszok többségéből is az látszik, hogy sok a felszínes nő. Attól, hogy nem vagyok egy sport ember, miért ne lehetnék vonzó akár fiatalabbaknak is? Ez csupa áltlánosítás amit leírtatok. Egy kapcsolat nem attól lesz jó, hogy a felek korra pontosan megyegyeznek. A kor semmit sem ér önmagában. Nyilván én is tisztában vagyok a korlátaimmal, de butaság azt hinni, hogy ez annyira kizáró ok lenne. Van egy haverom akinek kb 20 évvel fiatalabb barátnője van és nagyon jól megvannak a korkülönbség ellenére is. Szerintem sok 20-onéves lány jobban járna egy magamfajta tapasztalt férival, akire lehet számítani mindenben, mint a mai kis suhancokra akik nem igazán törödnek semmivel, tisztelet a kivételnek. Az olyanok mellet pl. hogyan akartok gyereket szülni lányok, de komolyan? Mert ahhoz szerintem alapfeltétel egy stabilabb háttér, amit egy idősebb pasi jobban tud biztosítani, és itt nem csak az anyagiakra gondolok.
2016. máj. 20. 12:38
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Én 30-as nő vagyok, kérdező, de soha nem vonzódtam a szüleim korú férfiakhoz. Nem azért, mert felszínes vagyok, hanem mert nem tudom velük hosszú távon elképzelni az életem, más életszakaszban vagyunk. Lehet, hogy jól elbeszélgetek az ilyen korúakkal is, de nem fantáziálgatok róluk intimebb vonatkozásban.
2016. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

#15 minden idők egyik legsemmitmondóbb kijelentése:


"Sok a felszínes nő"



3,5 milliárd nő között vannak felszínesek, ekkora mennyiségből pedig akármekkora szeletet is veszel, sok lesz a felszínes.


De te is felszínes vagy. Hiszen csak annyit voltál képes odaszarni magadról hogy 52 éves vagy és el vagy hízva. Ennyi információ alapján tudtak csak az itteniek véleményt alkotni, de ennek ellenére egyből felszínesek lettek. De most őszintén, ennyi ésszel hogy sikerült megélni az 52-t?

2016. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az jobb, ha egy 20éves csaj most szül neked egy gyereket, aztán tinikorában már nem tudsz vele elmenni sehova, mert egészségügyi bajaid lesznek? Hogy esély van rá, hogy meg sem éred azt, hogy mondjuk diplomát kap a gyereked, vagy lehet, hogy még előbb feldobod a pacskert? Aztán a viszonylag fiatal anyuka meg tarthatja fenn a gyereket egyedül...

de aztán ott van az is, hogy amikor a feleséged még ereje teljében van, akkor téged már ápolni kell otthon, kb. Értelmes nő ilyenbe nem megy bele.


A haverodat is most látod. Lehet, 10 év múlva már ők sem lesznek együtt, mert a lánynak terhes lesz, hogy a párjával nem lehet annyi helyre elmenni...


Az meg tőled általánosítás, hogy minden 20onéves srác egy felelőtlen hülyegyerek. Tévedsz. Plusz az, hogy itt győzködsz mindenkit, hogy veled jobban járna, de közben meg te mondod, hogy egy 30+-os nőhöz már nem vonzódsz... akkor meg tudod majd állni, hogy ne csald meg? Mert a hajára kenheti a te megbízhatóságodat, ha érzi, hogy más nőkre csorgatod a nyálad helyette, ahogy idősödik.

2016. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha, és az b+ egyáltalán nem felszínes hogy te csak a 20-as korosztályra buksz


Jó, egyébként már leesett hogy csaj egy ócska troll vagy (az ócskát nem úgy értem hogy a trollok ócskák, hanem te a trollok között is ócska vagy)

2016. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

:-)

Sok a felszínes nő...

Hát,te sem éppen érzelmi,értelmi mélységeiben körvonalaztad álmaid nőjét,hanem korban!

Szóval rólad ennyit! :-D

2016. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!