Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen le kell mondanom arról hogy fiatal csajom legyen?

Figyelt kérdés
52 éves vagyok és kissé elhízott, de nem vészesen. Meg lehet kövezni érte, de főleg a jóval fiatalabb (20-as) csajok izgatnak. Van esélye egy magamfajta palinak arra, hogy tartós kapcsolata, akár házassága legyen ilyen korú nővel? Már kezdem feladni, mert eddig nem igazán jött még össze..

2016. máj. 20. 04:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

"de főleg a jóval fiatalabb (20-as) csajok izgatnak."


Minket meg nemhogy nem izgat de taszit egy apank korabelivel meg a gondolata is egy szexualis vagy parkapcsolati viszonynak ugyanugy ahogy teged taszit ez egy hetven evessel.

Ez van

21/n

2016. máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértem a 20+nőket, akik itt válaszolnak....Én ugyan 40 múltam, de már engem sem vonzanak az 50 feletti Férfiak.
2016. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el az alábbi szituációt. Tegyük fel, összejössz egy huszonpár éves nővel, össze is házasodtok, aztán gyereketek lesz. A gyerek ovis lesz, mentek érte az oviba ketten, az asszonykádat simán a lányodnak nézik, téged meg a gyereked nagyapjának.

Az már egyébként megfordult a fejedben, hogy te már rég a nők után futkároztál, mikor a nálad 30 évvel fiatalabb korosztály, akikre te most ácsingózol, még éppen csak megszületett?

2016. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33as, tisztára Modern Family első rész :D. (csak ott Gloria nem huszonéves).
2016. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!