Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girl77 kérdése:

21L vagyok. Még nem volt barátom, de szeretnék megismerkedni egy rendes sráccal. Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek! Köszönöm!

2016. máj. 20. 15:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

nem éppen btk, és nem hinném, hogy félni kellene tőlem, de mégsem igazán érdeklődnek irántam a srácok...

Köszönöm a választ!

Cseteltem már, de még nem volt olyan, akivel érdemes lett volna a dolog a találkozásra...

2016. máj. 20. 15:25
 12/20 anonim ***** válasza:
Itt velem, ha pedofil lennék.
2016. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok, tök egyedül, magányosan. Utálom a cigifüstöt, bulizni sosem jártam, mert egyáltalán nem vonzanak az ottani agyhalott emberek. Bárkivel elbeszélgetek, ha az illető nyitott rám, és látom, hogy érdeklődik. Viszont nekem már volt kapcsolatom, és mivel VOLT, ezért már tudom mit akarok, mire vágyom. Ha ez nem gond, akkor írj rám!
2016. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Itt biztos nem... Egyébként minek? Fölösleges aggódás mikor csal meg,sok pénzbe kerül, és elveszi a drága időd mikor azt magadra is fordíthatnád!!!
2016. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Természetbe járni, túrázni szeretsz? pl ott is, akár velem xD
2016. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

nem a hely lenne a lényeg, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak. mondjuk tényleg nem tudom, hol kéne lennem, itt vagyok Budapesten, és senki...

nem tartanám annak, vagyis én szeretnék kapcsolatot.

2016. máj. 20. 17:20
 17/20 A kérdező kommentje:
15-ös: egyedül eltévednék, de ha jössz :D nagyon szeretem a természetet, egyébként faluról jöttem :)
2016. máj. 20. 17:27
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha komolyan akarsz ismerkedni Írj nekem!
2016. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Végül sikerült valakit találnod? :D
2017. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Jaj, most vettem észre a kommentet.:D Ismerkedtem, de kapcsolat innen nem alakult ki, máshonnan igen, de újra aktuális a kérdés amúgy.:D
2017. nov. 10. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!