Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, asszonyok. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, asszonyok. Volt már olyan nektek ezen az oldalon, hogy egy férfi válaszoló válasza olyan frappáns, okos, letaglózó volt számotokra, hogy ráírtatok ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés

Ha igen, felvázolnátok a témát és az illető válaszát?

Aztán esetleg azt is, hogy lett-e belőle ismerkedés, beváltotta-e az illető a hozzá fűzött reményeket?



#ismerkedés #élet #GyakoriKérdések #a Mindenség meg Minden
2016. máj. 20. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy valakinek nagyon szimpatikusak voltak a válaszai és szívesen beszélgettem volna vele (kortól, nemtől függetlenül). Mivel annyi volt a reményem, hogy beszélgessek egy hasonló gondolkodású, értékrendű emberrel, ezt képes volt beváltani. (Lett innen nagyon jó barátom, de volt, akivel pár levélváltás után megszakadt a kapcsolat.)
2016. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igaz nőknek szól a kérdés, de férfi vagyok. Több válaszom után is jött már privát. (Főleg poénok után.) Volt hogy csak egy estés beszélgetés lett belőle és volt amiből barátság lett.
2016. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem volt.

De egyszer írtak nekem, hogy jó a humorom. Megköszöntem, nem tudom, ezzel beváltottam-e a hozzám fűzött reményeket.

2016. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még nem volt, de nekem már írtak egy páran
2016. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar. A pontos valaszara meg a temara sem emlekszem, de miutan rairtam, olyan modoros stilusu kisregenyt kaptam cserebe, hogy az rogton kijozanitott. :D
2016. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mivel van párom, nem írtam rá senkire, de opened paradise és progresszív utazóra tuti rá írtam volna, ha nem így lenne. Szeretem, amiket írnak :)
2016. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem volt, legalábbis pasi nem. De simán ráírok emberekre, ha szimpatikus a válaszuk, bár nem kapcsolatot keresek.


(Ja, amúgy csak azért válaszolok, hogy beleírhassam, hogy ne használjátok már ezt a "Lányok, nők, asszonyok" megszólítást, annira szörnyű!!)


25N

2016. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van pár szimpatikusabb felhasználó, de nem vágyom most társkeresési célú ismerkedésre.
2016. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igen,bár privátot mindig ők írtak valamely válaszomhoz.

Szertek valòdi értelmes dolgokròl beszélgetni,a fantáziavilágban élőket,nyers szexvadászokat nem kedvelem.

Pár beszélgetésem öszintétlenség(másik fél)miatt szakadt meg.

De egy olyan kedves férfival sikerült megismerkedni akinek szintén van párja,f-oldalon folytattuk a beszélgetést és egy helyre megyünk nyaralni így a párjaink is megismerkedhetnek.

2016. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen, volt
2016. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!