Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok előítéletesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok előítéletesek a névvel válaszoló felhasználókkal?

Figyelt kérdés
Sokan egészen értelmesen válaszolnak.

2015. jan. 25. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ppl with brain don't givaf!
2015. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Unpredictable ***** válasza:
100%
Köszi, szeri van
2015. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

En nem vagyok eloiteletes, en is kiraknam a nevem de nem lehet megvaltoztatni, ezt a nevet meg nem szeretnem :/

Uj regisztraciot meg nem akarok..

2015. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ezért vagyok anonim


amíg kint volt mindenki szidott 23%os voltam

így feltornásztam 67% ra magam


:D

2015. jan. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bennem sincs előitélet...én is gondolkoztam már,hogy névvel irok..Bàr nem lett belőle semmi.. :)
2015. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
nem is az, hogy előítéletesek az emberek, ha nem ha valakinek kint van a neve, és írt már többször neked nem szimpatikus választ, a további kommentjeire más fényben fogsz tekinteni, és nagyobb eséllyel szavazgatod le :D
2015. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem teszek különbséget aszerint, hogy adott kérdésre névvel, nicknévvel, avagy név nélkül válaszolnak.

Ha esetlegesen egy névvel író ember adott kérdésre adott válasza (vagy úgy összességében a válaszai) nem szimpatikusak, akkor nem kezdem el keresni hogy a név (vagy nicknév) alapján milyen kérdésre válaszolt még és nem fogom lepontozni a többi kérdésre adott válaszát.

2015. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Névvel 84%-os név nélkül 90.Én névvel jobban szeretek válaszolni:D Különösebben nem érdekel a százalék.Érdekesnek tartom a névvel válaszolókat,mert idővel kialakul egy kép róla bennem.

Az viszont kissé irritáló,ha korrekt válasz és lepontozzák.

2015. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy ?!

Ha valakinek nem tetszik akkor lepontozza azt kész, ha neki ettől jó nekem meg mindegy. :D

2015. jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Költőnő? ***** válasza:
57%
én szinte akármit írok lepontozzák:)))))))))))))))
2015. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!