Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok unatkozó férfi (fiú)...

Sok unatkozó férfi (fiú) válaszoló miért írja ezt?

Figyelt kérdés

Ebben a témakörben nagyon sokszor olvasok olyan férfiak által küldött válaszokat, amelyben a nőket elítélik/okolják valamiért. Nem ismerik az összes nőt, a kérdésben szereplőket, mégis általánosítanak.

Leggyakoribb válaszaik tartalma:

1. a nők pénzéhesek, csak az teszi őket boldoggá

2. a nők felszínesek, csak a külső fontos nekik

3. a mai nők buták és ők annyira inteligensek, hogy ezt nem tudják elviselni

4. a mai nők mind rib.ncok

Ezeket az "érveket" külön-külön, de bátrabbak egyben is le szokták írni. Nem baj, hogy a kérdéshez esetenként semmi köze meglátják a nő/lány szót és írják a kis monológjukat.

Majd a hab a tortán: Az ilyen válaszolók jelentős része ezzel okolja, hogy nincs barátnője. Van, aki csak "keményen" leírja, de van olyan, aki szinte egy kislány szintjére lesüllyedve dacol, vagy csak szimplán sajnáltatja magát.

Még véletlenül sem a hozzáállásuk miatt van ez.


Tudom, vannak olyan hölgyek, akikre illik leírásuk, na de mindenki?! (Anyjuk, lánytesójuk stb.. is)

Hogy lehet egy egész nemet így leírni, hogy lehet így haragudni a nőkre?


A nagy kérdésem a többi mellett:

Miért teszik ezt?


Akinek nem inge, ne vegye magára, de sajnos nagyon sok kérdés alatt olvasok ilyeneket.

A normális válaszokat köszönöm! (sajnos tudom, hogy az összes nem lesz az, de próbálkozzunk)

17/l



2014. ápr. 21. 18:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
mert felületes emberek, tele komplexusokkal.
2014. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
64%
Tudod, mert egyeseknek savanyú a szőlő :) N
2014. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
73%
Mennyivel egyszerűbb másokat hibáztatni, mint önmagunkon változtatni, nem?! :)
2014. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%
Altalaban ezeket az eletuk/eletunk soran szerzett rossz tapasztalatokbol vonjuk/vonjak le, es azert irjak ezt:)
2014. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
64%
Mert van aki a nők leszólásával magyarázza hogy nincs barátnője, vagy mert annyira szemetek a nők. Ami néhány esetben igaz is mert vannak olyan nők ,de általában a pasik nem szoktak kezdeményezni. Mi meg nem vagyunk gondolatolvasók..
2014. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%
Ha valamit tapasztalsz és abban nincs kivétel, akkor nehezen tudod elhinni, hogy létezik olyan, akire nem illik rá.
2014. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
62%

Ja és a slusszpoén az, hogy ha cáfolom egy példával (mondjuk hogy úgy randiztam valakivel, hogy képet sem láttam róla), akkor meg hazudok, mert ilyen szerintük nem is létezik. :)


(Az nem számít, hogy az, akivel így találkoztam, iszonyatosan megfogott a személyiségével, mert a rinyáló pasik még soha senkit nem tudtak megfogni a személyiségükkel, tehát tényleg elképzelhetetlen számukra, hogy ilyesmi létezik. :) )

2014. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Én speciel nem haragszom a nőkre, amiért nem volt még soha kapcsolatom, és a rondaságom miatt nem is lesz. Én magamat hibáztatom, hogy ilyen undorítóan ocsmány külsővel a világra jöttem. Nem csoda, hogy a lányok még csak szóba sem állnak velem. És ez nem a lányok felszínessége miatt van, hanem amiatt, hogy minden lány szemében rémesen rondának számítok.
2014. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Mer lehet, hogy egy csaj csúnyán összetörte a szívüket és, így adják ki magukból a felgyülemlett düháradatott. Talán.
2014. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
33%

1. A nők nem pénzéhesek, nem teszi őket boldoggá.

2. A nők nem felszínesek, a külső nem fontos nekik

3. A mai nők nem buták és ők annyira intelligensek, hogy ezt el tudják elviselni

4. A mai nők nem rib.ncok


Na ki lett szerelmes belém??? :DDD

2014. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!