Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek sikerül saját lakással / BMW-vel a csajozás, vagy továbbra sem?

Figyelt kérdés
mindig azt olvasni, hogy a nőknek ez kell, az kell... van, aki elérte ezeket a dolgokat, és látványos eredményei lettek? Vagy továbbra sem?
2016. máj. 21. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sikerult. Igaz 3 evvel korabban jottem ossze a mostani baratnommel mint hogy hazat es jo autot vettem volna.
2016. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én nem mondom, hogy minden nőnek ez kell, sőt. De nem ismerek olyan gazdag embert, akinek ne lenne mindig valami jobb nője.
2016. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Szomszéd fiúnak, amint meglett a jogsija, kapott kocsit, egyből lett neki barátnője.
2016. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3-asra: tipikus :D
2016. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem mindenki arra megy sőt aki arra megy az lép is egyből ha jönni fog valami jobb, amugy meg van ismerősöm akinek BMW-je van gazdag családi háttere mégsem jön neki össze egy csaj se
2016. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, velem így volt.

Amint lett lakásom, 3-4 "ismerős" lány azonnal rámcsipogott.

Jó ideje párkapcsolatban vagyok azóta, de az első 2 évem nagggyon sűrű volt :)

2016. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi olyan nagy cucc a BMW-ben? Minden harmadik szerencsétlen azzal rohangál Pesten. Amelyik csaj a BMW-re bukik, az még ahhoz is túl sötét, hogy pénzéhes legyen :D Ha mindenáron a pénzre mennék, akkor Porsche alá nem adnám. A Merci/BMW/Audi triumvirátus egyáltalán nem jelenti, hogy valaki gazdag, sőt, nekem például negatív gondolatokat hoznak elő, pl a tipikus "bunkó BMW-s" sztereotípiát, na meg azt, hogy csak azért választotta az adott autót, mert keménykedni akar vele, pedig vannak sokkal jobb ár/érték arányú kocsik, meg vannak drágábbak is, ha már arra megy, hogy a pénzével villogjon :D Ráadásul a személyes ízlésemnek még csúnyák is a BMW-k.

Egyetlen lány ismerősöm pasijának sincs se BMW-je, se saját lakása.

Egyébként sose értettem a pasikat, ha én megérezném, hogy egy lány csak a pénzem miatt szeretne velem lenni, akkor nem örülnék neki, hanem elküldeném a bánatba, és/vagy én menekülnék előle hanyatt-homlok... Nem értem, néhány férfi miért vágyik rá, hogy lehúzzák.

2016. máj. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!