Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon csúnya vagyok, érjem be egy szintén csúnya nővel vagy maradjak egyedül?

Figyelt kérdés

Kellene már egy barátnő, de a nekem tetsző lányokat úgysem kapom meg. Így maradnának a csúnya/kövér/pattanásos/igénytelen lányok, de ők nagyon nem jönnek be :S Mert kövér, pattanásos nem vagyok, nagyon adok magamra, csak az arcom ronda. Ilyet lányban meg nem találok...

De ha összejönnék olyannal aki nem tetszik, úgysem lenne semmi élvezet benne. Nem éri meg, jól gondolom? Jár valaki hasonló cipőben? Esetleg tapasztalat?


2016. máj. 21. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz kérdés. Keress vékony, pattanásos nőt! A pattanást lehet kezeltetni kozmetikussal. Voltam én is pattanásos, de nem maradtam olyan örökre. :)
2016. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudod, sokan félreértik az "add lejjebb" szlogent és egyből arra vetemednek, hogy nekik külsőleg nem tetsző emberrel kezdenek, ami persze teljesen halott ügy.

Én is próbáltam már egy tündéri, okos, kedves és az ágyban baromira készséges lánnyal, de nem ment. Másfél hónap, addig bírtam.


A megalkuvást próbáld meg olyan területeken értelmezni, amik nem alapvető fontosságúak.

Akkor találni fogsz olyan csinosabb lányt, akinek a saját defektusai tűnnek megoldhatatlannak, viszont számodra teljesen elnézhetőek.

2016. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Nincs más választásod, mint egyedül maradni, mert csúnya pasi a csúnya csajoknak sem kell.
2016. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Isten hozott a klubban,rengetegen vagyunk még így.
2016. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos a 3-as hozzászólónak van igaza.
2016. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a csúnya férfiak biztos tudják, hogy csúnyák. A szívósabbja kompenzál: humorérzék, intelligencia, jófejség.

Hozzáállás kérdése az egész.

2016. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ma láttam a buszon egy ilyen párt. Mindketten átlagos testűek, előnytelen arccal. Szemmel láthatóan egymásért odavoltak.
2016. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!