Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél csúnya lánnyal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél csúnya lánnyal ha nincs más és régóta egyedül vagy?

Figyelt kérdés

A csaj nem túl szép se arcra és kövér is, viszont kedves.

Egyedül vagy már 2-3 éve és nincs senki kilátásban


2015. júl. 6. 12:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Mert fontosabb a magánynál is az, hogy ne használjak ki másokat. Nem korrekt vele szemben, hogy azt hiszi, szereted, aztán csak szamár a nem létező ló helyett. Ez nem korrekt.
2015. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

hát ha igényes és belsőre nagyon megnyerő akkor szépnek látom még ha előtte nem is tetszett...

ha mosolygós sokkal szebb amúgy is...

az nem mind1, hogy kövér vagy csak telt...

2015. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem, akkor inkább maradok továbbra is egyedül.
2015. júl. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Én női szemszögből válaszolok.

Nem tennék ilyet egy férfivel, csak szerelemből tudok belekezdeni egy kapcsolatba. Nem tisztességes csak azért kapcsolatot kezdeni, hogy legyen valaki, és már rég egyedül vagy. Ha velem tenne valaki ilyet, szóval én lennék a ló helyett a szamár, nagyon megharagudnék rá, amint kiderül.

2-3 év egyébként semmi...

2015. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Pszichiátriai gyógyszerek is okoznak elhízást (a családomban van ilyen, nem zabál, de kapja ezeket a bogyókat, mert beteg), de ezt leszámítva egyetértek, többnyire igénytelenség, nemtörődömség, az akaraterő hiánya okozza a túlsúlyt.
2015. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
ha a belsője okés meg tud finomakat főzzni akkor igen :) de ha kövérnek látod magad lehet sportolni is :)
2015. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze senkivel társadalmi nyomás miatt, vagy csak hogy ne legyek egyedül. Egyébként is inkább vagyok egyedül, mint egy olyan lánnyal, aki nincs velem egy szinten, és nem érti meg, hogy miért csinálok mindent másképp, mint az átlag. A kérdésed első felét meg is válaszoltam, a második felére pedig annyit mondanék, hogy egy szép benső bárkit széppé varázsol. Én aztán tudom.
2015. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Igen össze. Lehet először csak ideiglenesen de ki tudja...
2015. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem szeretem a "ha ló nincs, jó a szamár is" helyzeteket.
2015. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Veszteségek Úrnője:

Igazából nem "Ádám" vagyok és a nickben sem "adam" van :)


A túlságosan elhízott alak engem sem vonz...a kis plusz még vonzó...


És nem csak az igénytelenségtől lehet elhízni nagyon...gyógyszerektől is simán...de van akinek olyan az alakja, hogy nem tud fogyni...én a fordítottja vagyok...

étvágynövelő gyógyszerrel 1.5 hónap alatt híztam 12 kilót, aztán visszaálltam a "normális étrendemre" és 2 hét alatt több mint a fele lement, mert ilyen az alkatom ezt örököltem...szóval szó szerint szenvedés lehet 1-2 embernek lefogyni vagy éppen hízni...


Igaz sokan igénytelenségből híznak el, vannak akik gyógyszer/betegség miatt...szerintem nem gyakori, hogy valaki genetika miatt legyen 120 kilós, de nem is lehetetlen...

2015. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!