Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak a magas fiúkat...

Miért csak a magas fiúkat veszik emberszámba a lányok, miért nincs olyan lány, akinek bejönnének az alacsony fiúk, hát ennyire a magasság a döntő a sikerben?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 11:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Erről a magas vékony fiúval kellene elbeszélgetned.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2014. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom az alacsony fiúkkal, mivel én is elég alscdony vagyok. :)
2014. jún. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
O-o.....vedd fel a kapcsolatot a magas, vèkony fiúval, ő tudna neked erről mesélni :)
2014. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Szerintem ez a magasság, talán azért számít ennyire, mert amikor Mi lányok még kicsik voltunk, a mesékben mindig úgy szerepelt, hogy a hercegnő, szőke hercege Ő nála sokkal magasabb... Akire "felnézhet"... Nekem is a magasabb fiúk jönnek be mivel én is elég magas vagyok. De ezzel ugyan így vannak az alacsonyabb lányok is szerintem. Gondolom, Ők is olyan fiúra buknak akik egy magasak Velük. Mint ahogy az előttem szóló is leírta. Mivel Te alacsony fiú vagy, azt javaslom, hogy hasonló magasságú lányokat keress. Biztosan szívesen fogadnak majd köreikbe! ;) Ne add fel!
2014. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Miért csak a vékony lányokat veszik emberszámba a fiúk, miért nincs olyan fiú, akinek bejönnének kövér csajok, hát ennyire a karcsúság a döntő a sikerben?
2014. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

# 5


Fogyjál le akkor! A testúlyon lehet változtatni, de a magasságon nem. Ja, hát lusta vagy dolgozni a vékony alakért, az a te bajod. -.-

2014. jún. 28. 11:54
 7/24 anonim válasza:
Mennyitől számít magasnak egy fiú? :) Én 165 cm lány vagyok, és mindig kicsinek sorolnak. Nekem 180 fölött már pl már túl magas lenne a herceg. Viszont attól, h vki nem egy zsiráf még lehet nagyon-nagyon jó pasi. Pl. David Draiman (Disturbed) kb akkora, mint én, mégis oda vannak érte a csajok világszerte... ;)
2014. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
64%
7 vagyok újra. Olvasva a kommentedet, sztem nem a magasságoddal vannak a bajok, hogy kerülnek a csajok. Nézz magadba picit szerintem.
2014. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

5 vagyok, látom nem vágtad a lényeget. Leirom máshogy hátha akkor kezded kapizsgálni


Átirhattam volna úgy is , hogy egy magas csaj panaszkodik, hiszen az ÖSSZES fiú a nála alacsonyabb csajokra bukik.

Nyilván erre azt mondanád, hogy ez nem igaz. Hát én is ezt tudom neked mondani. Ne általánosits, van olyan lány akit nem zavar, ha alacsony vagy.

2014. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az alacsony fiúkkal nincs bajom, de a rinyálósoknak esélye sincs.
2014. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!