Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki animét néz, az már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki animét néz, az már csak animés lányt akar magának? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tehát én nagy animés vagyok, mindennap több sorozatot is nézek, legalább 20 részt naponta...

Azt vettem észre, hogy egyre inkább megtetszenek az animében szereplő lányok. Ugye ezek szépen, nagy szemmel, tökéletes alakkal és nagy mellekkel vannak megrajzolva, mintegy kielégítve az összes vágyat. Namármost, míg régebben megnéztem az utcán, téren lévő szebb lányokat, mostanra már szinte egyáltalán nem nézem meg őket, mert nem ütik meg az animés "tökéletességi" mércét. Tehát az animében levő lányok jobban néznek ki, mint a valóságban lévők, és az agyam tetszési indexe már átvette ezt, és már hús-vér nőkre egyáltalán rá se nézek...



2016. máj. 21. 22:19
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Kezdj el nezni waveya es T-ara videokat.
2016. júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!