Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki animét néz, az már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki animét néz, az már csak animés lányt akar magának? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tehát én nagy animés vagyok, mindennap több sorozatot is nézek, legalább 20 részt naponta...

Azt vettem észre, hogy egyre inkább megtetszenek az animében szereplő lányok. Ugye ezek szépen, nagy szemmel, tökéletes alakkal és nagy mellekkel vannak megrajzolva, mintegy kielégítve az összes vágyat. Namármost, míg régebben megnéztem az utcán, téren lévő szebb lányokat, mostanra már szinte egyáltalán nem nézem meg őket, mert nem ütik meg az animés "tökéletességi" mércét. Tehát az animében levő lányok jobban néznek ki, mint a valóságban lévők, és az agyam tetszési indexe már átvette ezt, és már hús-vér nőkre egyáltalán rá se nézek...



2016. máj. 21. 22:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Évek óta nézek animéket, és még régebb óta olvasok mangákat, de nálam ez nem áll fenn...
2016. máj. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Lehet lepontozni, de egy csomó embernél így van. :D nem mondom, hogy mindenkinél, de nagy arányban előfordul. 2008 óta jártam animès közősségekbe, tavalyig. láttam már 4-5 klinikai esetet... persze az igazság néha fáj.. minden dolog tud ártalmas lenni nagy mennyiségben, és ez alól az animék se kivételek.
2016. máj. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Én is sok animét nézek (28 vagyok btw) és marhára nem gondolkodom így. Mondjuk csalódtam én is a nőkben, de totál más okokból kifolyólag és ettől függetlenül még mindig nem érzem úgy a dolgokat, ahogy te.


Itt valami más probléma van a háttérben. Nem vagy te túl magányos?

2016. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Igen, magányos vagyok amugy, nem bírom az embereket, és annak idején az animékbe menekültem. Viszont! Ez egy csodálatos világ, pont erre vágytam, mert én mindig is álmodozó típus voltam, az animék pedig még kiszélesítették ezt... Én nem érzem magam rosszul az animékben, holott tudom hogy függő vagyok, meg a valóságban kéne élni, viszont nekem ez nem megy. Nekem az animék a világom, ebben vagyok boldog, az itteni lányok tetszenek és ennyi. Nem tudom hogy egyáltalán vissza tudok-e térni még a valóságba...
2016. máj. 22. 13:22
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Nézd.. teljesen át tudom ezt érezni, és tényleg úgy hiszed, hogy ott jobb, de ez csak ideiglenes.. igy őszintén sose leszel igazán boldog. Adnod kell egy esélyt magadnak, próbálkozni. Ha nem jön össze, akkor max visszatérsz a kis világodba, de minden jobb mintha meg se próbálnád. Néhány dologba teljesen eltér a valóságtól ez tény, de sok dolog van, ami a valóságban is előfordul. Nem szeretnéd ezeket átélni te is? Ha a saját bőrödön tapasztalod meg ezeket, akkor rájössz, hogy a dolgok tudnak sokkal jobbak is lenni mint ott! Lehet hogy anno ebbe a világba menekültél, viszont most ez a világ tart fogva téged. Egy hamis illúziókból felépített birodalomba. Senki más nem tud segíteni rajtad, ha csak te nem akarod! Szóval rajtad múlik minden! Semmi se könnyű az életben, de ha elfutsz előle, az nem megoldás, csak rosszabb lesz!!
2016. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Semmi baj, vannak ilyen lányok. Ő is ilyen:

[link]

2016. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
57%
Na, pont az ilyen kérdések miatt nézik hülyének az összes fant. Köszi mindenki nevében :)
2016. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, most ezeket nézed, ez tetszik... normális hogy így érzel. Ha majd eljön az idő hogy kikerülsz a való életbe... mert el fog jönni... akkor majd visszaszoksz a hétköznapi csajokhoz is meg a hétköznapi élethez, ahol nem lesz időd napi 20 részt nézni.
2016. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nem értem. Napi 20 rész ecchi? Mert mondjuk ki; az ecchiknek nincs is storyja. Ezt hogy lehet egész nap nézni? Mert DxD-re én is leültem, meg is néztem, de na. Amikor ott van a FullMetal Alchemist,a Shingeki no Kyojin stb. akkor hogy lehet nap hosszat bámulni a semmilyen ecchiket? (nem akartam balhét, de szerintem jót tenne ha nemcsak a nagymellű ugráló lányokat néznél, hanem keresnél egy erős,jól felépített karaktert)
2016. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Az én véleményem erről a dologról az, hogy keress animés ismerősöket akikkel kitudod beszélni azokat. Ha beszélgetsz pár ilyen lánnyal és netalántán vmelyik természetileg is passzol hozzád és az ideálod is szerintem egyből megváltoznak a nézeteid.
2016. jún. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!