Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párt találni introvertáltként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párt találni introvertáltként?

Figyelt kérdés

Nem sok kapcsolatom volt eddig, azok is csak néhány hónaposak voltak. Az a baj, hogy akikkel eddig összejöttem tipikus önbizalom hiányos kapcsolatfüggők voltak. Én szeretem a magányt, sőt igénylem. Mellettük úgy éreztem hogy megfulladok, rám telepednek. Nem tudom hogy egy introvertált partnerrel mennyire működne jobban a kapcsolat. Azt meg pláne nem, hogy őket merre lehet megtalálni.

24/F


2016. máj. 22. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az introvertáltak klubjában.
2016. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szevasz!

Nagyon sokan vagyunk introvertáltak, de ebből még nem következik, hogy ha egymás közt keresnénk partnert, sokkal jobban járnánk.

Én sok csajjal szívtam meg, hogy introvertáltként mutatkozott be, de valójában csak az alkalomra várt, hogy megmutathassa valódi énjét, ami a sablon női féltékeny, akaszkodó, szemrehányó, kutakodó, követelőző, akadékoskodó, szeretethiányos, kapcsolatfüggő volt.

Introvertált lány, de vigyem el bulizni és főleg a barátaival, hogy mutogathasson, mint a véres kardot.


Próbáld meg ignorálni az introvertáltság kérdést, mikor ismerkedsz, mert mindkettőtöket félrevezethet.

Más szempontok fontosabbak.

2016. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Baromság ez a kategorizálás. Inkább én úgy írnám le, hogy vannak a "minden szart a világra ömlesztünk, ami a fejükben van" és "a kétszer is meggondolom mit mondok". Meg persze a köztes, átmeneti kategóriák, akik főleg szituációtól függően viselkednek. Magyarán azt akarom mondani, hogy ne kategorizáld és ne kényszerítsd bele magad ilyen erőltetett sablonokba.
2016. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!