Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felszedős esteken a nőhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszedős esteken a nőhöz vagy a férfihoz illik felmenni szobára?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9%
Sehova. Legközelebbi talalkozot kell megbeszelni mikor elviszed egy luxushotelbe a duna parton vacsizni és veszel is ki szobát ahogy az uriemberek csinaljak. Pesten ez a szokás. Nem tudom te honnan irsz de ha nincs hotel akkor inkabb a ferfihez.
2016. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

#6-os "de a férfinek aki felszedös estre indul, van önállo lakása"


Akkor én nem is vagyok férfi azért mert nincs önálló lakásom???

Mivel nincs párom, a szülőknél lakom, de ha külön laknék is inkább lakóközösségbe mennék mint egyedül. Sosem értettem azokat akik fiatalon egyedül laknak, ez egy hülye szempont, akkor inkább megéri egy hotelszobát kivenni, vagy sex in public mint azért fenntartani egy lakást.

Én a családhoz is hazahozom had lássák, bár valamilyen szinten igaz mert pl ha egy csúnya nő felajánlkozik akkor haza biztos nem hozom, csak azért mert p*nája van...

Ha meg 20 év feletti, akkor mehetünk hozzá is mert felnőtt ember, 16 éves csajnál volt, hogy nem mertem a fater miatt

2016. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó ilyen hozzáállással nem is lesz csajod! Vicc komolyan. Kocsid legalább van vagy az is a szüleidé?
2016. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 rézevőfiamór ***** válasza:

Furán gondolkodtok lányok!

Ha van egy jól működő, összetartó, szerető család egy jó beosztású (több fürdőszobás) hatalmas lakásban szép villában, akkor miért is kéne 17 évesen kivenni a nyóckerben egy poloskás hátsóudvari lukat, hogy férfi legyen?


(egyébként mindig a nőhöz, vagy egy kisebb, nem flancos, nem drága szálloda)

2016. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ahova akartok... nem kell minden hülyeséget eleve leszabályozni...
2020. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!